Spor

Futbolda Haftanın Programı

Futbolda Haftanın Programı

Edirne Süper Amatör ve 1.Amatör Küme maçları 21 Şubat 2016 Pazar günü oynanacak karşılaşmalarla devam edecek.

Bu hafta oynanacak maçların programı şöyle;

IMG_20160214_143643

Ta STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      İpsala 0 3 Tunca 1 Uzunköprü 12 11 1 46 3 34 +43
      Kirişhane 1 2 Çarşı 2 18 Kasım 12 9 1 2 24 8 29 +16
Osmanlı 1 2 Subaşı 3 Tunca 12 8 2 2 27 14 26 +13
  Anfartalr 0 3 Uznköprü 4 Anafartalar 12 7 4 1 18 13 22 +5
      5 Subaşı 12 7 5 0 19 17 21 +2
21-02 Uznköprü 14.00 Uznköprü     Çarşı 6 İpsala 12 6 6 0 24 23 18 +1
  Srçhane 2 12.00 DSİ     Kirişhane 7 Çarşı 12 5 5 2 24 20 17 +4
  Srçhane 1 15.30 Tunca     Osmanlı 8 DSİ 12 4 6 2 23 29 14 -6
  Kşn sen 13.00 İpsala     18 kasım 9 Kirişhane 12 3 6 3 20 24 12 -4
      10 Osmanlı 12 3 6 3 16 24 12 -8
      11 K arda 11 0 12 0 0 33 0 -33LÇ
      12 Keşan 11 0 12 0 0 33 0 -33 LÇ

AMATÖR SÜPER LİG

1 AMATÖR A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Havsa bir 4 3 Doyran 1 Havsa Bir 8 6 0 2 16 5 20 +11
      Yıldırım 3 1 Kşn bld 2 Kşn bld 8 5 2 1 45 7 16 +38
Karlıova 2 3 Y imaret 3 Yıldıırm gb 8 5 2 1 22 9 16 +13
  Y karpzlu 3 0 Saray 4 Y karpuzlu 8 4 4 0 15 24 12 -9
21-02 Srçhane 2 16.15 Karlıova     Yıldıırm 5 Y imaret 8 3 4 1 16 18 10 -2
  Havsa 14.00 Havsa     Saray 6 Doyran 8 3 5 0 26 25 9 +1
  Keşan çim 14.30 Kşn bld     Doyran 7 Saray 8 2 5 1 8 30 7 -22
  Yimaret 14.00 Y imaret     Y krpuzlu 8 Karlıova 8 1 7 0 9 39 3 -30

1 AMATÖR B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Ayşekadın 1 1 Kazanova 1 Özel idare 8 6 1 1 22 6 19 +16
      Özel idare 6 0 Küçkpzar 2 Saraçhane 8 6 2 0 31 9 18 +22
Saraçhane 7 0 Y mahlle 3 Y mahalle 8 4 3 1 12 17 13 -5
  Hakem tatil Etti. Beğendik Enez 4 Beğendik 7 3 3 1 11 17 10 -6
21-02 Srçhane 1 11.00 Ayşekadın     Özel idre 5 K Pazar 8 3 5 0 14 23 9 -9
  Beğendik 14.00 Enez     Sarçhane 6 Ayşekadın 8 2 4 2 13 9 8 +4
  Srçhane 1 13.15 Kazanoa     Y mahalle 7 Kazanova 8 1 4 3 11 15 6 -4
  Srçhane 2 14.15 K Pazar     Beğendik 8 Enez 7 2 5 0 8 26 6 -18
     

U 14  A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Y İmaret 0 2 Kşn idman 1 DSİ 6 6 0 0 27 9 18 +18
      DSİ 8 1 Gnç aslanalr 2 Gnç Aslnlar 7 3 4 0 18 38 9 -20
20-02 Srçhane 2 12.00 Gnç aslanlar     Ender 3 Ender 6 2 3 1 10 17 7 -7
  Keşan sen 13.00 Kşn idman     DSİ 4 Kşn idman 6 3 3 0 29 11 6 +18 1HMV
      5 Y imaret 7 1 5 1 14 23 4 -9

U 14  B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Köprüce 1 7 Saraçhane 1 Srçhane 4 4 0 0 30 5 12 +25
      Tunca 3 10 Kşn bld 2 Kşm bld 4 2 2 0 20 7 3 +13 1HMV
20-02 Keşan sen 14.45 Kşn bld     Köprüce 3 Köprüce 4 1 3 0 3 18 3 -15
  Srçhane2 14.00 Saraçhane     Tunca 4 Tunca 4 1 3 0 8 28 3 -20

U 19 A GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Osmanlı 1 2 Kirişhane 1 Edirne 5 5 0 0 47 3 15 +44
      Edirne 7 0 Özel idare 2 Özel  idre 5 3 2 0 19 16 9 +3
20-02 Srçhane1 13.00 Kirişhane     Özel idare 3 Kirişhane 5 2 3 0 9 27 6 -18
      4 Osmanlı 5 0 5 0 1 30 -3 -29 1HMV

U 19  B GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
      Saraçhane 3 1 K arda 1 Srçhane 5 5 0 0 27 3 15 +24
      Mega genç 3 0 Köprüce 2 K arda 5 3 2 0 15 10 9 +5
20-02 Tfd 50 yıl 14.00 Köprüce     K arda 3 M genç 5 2 3 0 9 22 6 -13
  Srçhane 1 15.30 Saraçhane     Mega gnç 4 Köprüce 5 0 5 0 6 22 0 -16

U 19  C GRUBU

Tarih STAD Saat 1TAKIM S S 2TAKIM   Takımlar O G M B A Y P AV
    H Uzunköprü 3 0 Anafartalr 1 Uznköprü 3 3 0 0 30 0 9 +30
      2 Anfrtalar 4 2 2 0 5 18 3 -11
1HMV
    3 Y krpzlu 3 0 3 0 1 20 -3 -19

1 HMV

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL