Spor Okuma Sayısı: 24

GALATASARAY KULÜP BAŞKANI ÖZBEK’E KIRKPINAR DAVETİ

Edirne Belediye Başkanlığı’nın organizasyonuyla 10-16 Temmuz 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan 656. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali için Galatasaray Kulüp Başkanı Dursun Özbek’te davet edildi. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül; Edirne Belediye..

GALATASARAY KULÜP BAŞKANI ÖZBEK’E KIRKPINAR DAVETİ

Edirne Belediye Başkanlığı’nın organizasyonuyla 10-16 Temmuz 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan 656. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali için Galatasaray Kulüp Başkanı Dursun Özbek’te davet edildi.

kemer-belediye-baskani-mustafa-gul-ve-mehmet-ozbekKemer Belediye Başkanı Mustafa Gül; Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan adına Kırkpınar davetiyesi ile minyatür altın kemeri Galatasaray Kulüp Başkanı Dursun Özbek’e iletmek üzere kardeşi ve aynı zamanda Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Özbek’e takdim etti .

Galatasaray Sportif A.Ş Başkanı Dursun Özbek’in kardeşi Galatarasay Yöneticisi Mehmet Özbek’i ziyaret eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Edirne Belediye Başkanı değerli dostum Recep Gürkan, hem abiniz Galatarasay Kulüp Başkanı Sayın Dursun Özbek’i, hem de sizi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde aramızda görmek istediğini iletti. Bu özel davetiyeyi Sayın Başkan Özbek’e iletmek üzere size teslim ediyorum” dedi.

İş adamı ve Galatarasay Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Özbek de davetiyeyi Başkan Özbek‘e ulaştıracağını belirterek hem Başkan Gül’e, hem de Başkan Gürkan’a teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL