TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 363.553
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 28.192
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 228
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.302
Siyaset Tarım

Gaytancıoğlu, dolu zararı gören köyleri ziyaret etti

CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, CHP İpsala İpsala İlçe Başkanı Ahmet Uybaş, CHP İl Genel Meclis Üyesi İsmail Aliş, CHP İpsala ilçe yönetim kurulu üyelerimiz Mıstık Ak, Şeref  Topaç ve..

Gaytancıoğlu, dolu zararı gören köyleri ziyaret etti

CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, CHP İpsala İpsala İlçe Başkanı Ahmet Uybaş, CHP İl Genel Meclis Üyesi İsmail Aliş, CHP İpsala ilçe yönetim kurulu üyelerimiz Mıstık Ak, Şeref  Topaç ve İsmail Göksu ile birlikte  Sarıcaali ve Balabancık köylerinde yaşanan dolu felaketi nedeniyle zarar gören çeltik tarlalarında incelemelerde bulundu.

Gaytancıoğlu, İpsala Sarıcaali köyünde  neredeyse %100 dolu zararı bulunan İsmail Göksu‘ya ait olan çeltik tarlasında Sarıcaali Köyü muhtarı Hamit Korkan ile beraber açıklamalarda bulunarak, sigortası olan veya olmayan tüm üreticilerimizin hakkını sonuna kadar arayacağını belirtti.

Gaytancıoğlu daha sonra köy kahvesinde bir araya geldiği Sarıcaali Köylüleri ile de görüşerek, yurttaşlarımıza geçmiş olsun dileklerini ileterek CHP olarak sigortası olan veya olmayan tüm üreticilerimizin hakkını arayacağını kendilerine ileterek geçmiş olsun dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL