Siyaset

Gaytancıoğlu kapı kapı gezmeye devam ediyor.Genç, yaşlı herkesle bir araya geliyor…

Gaytancıoğlu kapı kapı gezmeye devam ediyor.Genç, yaşlı herkesle bir araya geliyor…
 
“Gençler topraklarını terk etmesin. Toprağını işleyip para kazansın.”
IMG_7782 IMG_7783
CHP Edirne Milletvekili ve 26.Dönem Milletvekili Adayı Doç.Dr. Okan Gaytancıoğlu çalışmalarına Keşan ilçesinde devam etti. Keşan İl Genel Meclis Başkanı Abdülaziz Çıkıkçı ve İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Ali Yetim ile Keşan’ın Siğilli, Çelebi, Akhoca, Barağı ve Orhaniye Köylerini ziyaret eden Gaytancıoğlu çiftçilerle sohbet ederek 7 Haziran seçimleri sonrasındaki süreci, koalisyon görüşmelerini ve partisinin 7 Haziran sonrası tutumuna değindi.Gaytancıoğlu  “Biz önce Türkiye dedik, herkesle masaya oturduk ve yapıcı olduk. AKP bu süreçte Cumhurbaşkanın etkisinde kalarak koalisyon sürecini sağlıklı bir şekilde yürütemedi. MHP ise her türlü seçeneği önüne koymamıza rağmen masaya bile oturmadı. Ve sonuçta olan Türkiye’ye oldu. Ekonomi kötüydü iyiyce çıkmaza girdi. Emekli, memur, çiftçi’ esnaf, memur herkes zor durumda” dedi.
Köylerdeki çiftçilere tek tek CHP nin tarım politikalarını anlatan Gayancıoğlu “CHP iktidarında mazotu 1,80 TL den vereceğiz, gençlerimizin sigorta primlerini ödeyeceğiz. Desteklenmeleri arttıracağız. Çünkü böyle olmazsa köylerde gençler kalmayacak. Çiftçilik para kazandırmayınca gençler Çorlu’ya Çerkezköy’e gitmek zorunda kalıyor. Orada da asgari ücretle, çok ağır şartlarda çalışıyorlar. Biz istiyoruz ki gençler topraklarını terk etmesin. Toprağını işleyip para kazansın.” açıklamalarında bulundu.
Akşam ise programına Keşan Merkez’de Rasim Ergene caddesinde devam edeceği belirten Gaytancıoğlu “Genel Başkanımızı Başbakan, partimizi iktidar ve Edirne’yi 3-0 yapmak için gece gündüz yorulmadan çalışacağız”dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL