Siyaset

Gaytancıoğlu, Kılıçdaroğlu ile birlikte Düzce’ye gitti.

Gaytancıoğlu, Kılıçdaroğlu ile birlikte Düzce’ye gitti.

CHP Edirne Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Doç.Dr. Okan Gaytancıoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu’nun 3 Mart 2016 tarihli Düzce programında yer alarak, çeşitli toplantı ve ziyaretlerde Kemal Kılıçdaroğlu’na eşlik etti.

DÜZCE1

Hecinler Mahallesi ve Düzce İl Başkanlığındaki ziyaretlerin ardından Gölkaya İlçesinde devam eden programda fındık üreticileri ile bir araya gelen Kılıçdaroğlu fındıktaki tabloyu değiştirmek için üreticilerden destek istedi ve “Fındık bir sene 10-12 liraya çıkıyor, bir sene 7 liraya iniyor. Bu niye böyle oluyor? Oysa her yıl belli standartta tutabilirsek borsamız olsa ve ‘fındık fiyatını Hamburg değil, Karadeniz belirleyecek’ dersek bu tablo değişmiş olur” dedi.

Kılıçdaroğlu’nun Tarım Politikalarından Sorumlu Başdanışmanı olan Gaytancıoğlu’da “Cumhuriyet Halk Partisinin her zaman üretenin yanında olduğunu belirterek, Genel Başkanımız Türkiye’nin her yerindeki üreticilerle buluşmaya, görüş alışverişinde bulunmaya devam edecektir. Çünkü Cumhuriyet Halk Partisinin üreten ve hakçe bölüşen bir Türkiye arzu etmektedir” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL