Güncel Okuma Sayısı: 12

Gazeteci Ferat Gülver’den Başbakan Davutoğlu’na sürpriz

  Gazeteci Ferat Gülver, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na yaklaşık 20 yıl önce Malezya’da hocalık yaptığı sırada çektiği fotoğraflarını hediye etti. Başbakan Davutoğlu, kendisini 20 yıl öncesine götüren sürpriz için Gülver’e teşekkür..

Gazeteci Ferat Gülver’den Başbakan Davutoğlu’na sürpriz

 

  • Gazeteci Ferat Gülver, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na yaklaşık 20 yıl önce Malezya’da hocalık yaptığı sırada çektiği fotoğraflarını hediye etti. Başbakan Davutoğlu, kendisini 20 yıl öncesine götüren sürpriz için Gülver’e teşekkür ederek, röportaja ait tarihi fotoğrafı da imzaladı.  

Başbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile birlikte Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı’nı ziyaret etti.

F.G-Davutoğlu3 F.G-Davutoğlu4

F.G-Davutoğlu8 F.G-Davutoğlu9 (1)

Başbakan Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, 40’a yakın atölyede meslek öğrenen engelli ve engelli yakını kursiyerlerle sohbet etti. Kursiyerlerle yakından ilgilenen Başbakan Davutoğlu, çok duygulandığını belirterek, “Siz bu yeteneğinizle engelleri aşıyorsunuz. Toplumun ayrılmaz bir parçası olduğunuzu ispat ediyorsunuz. Hepinizi gözlerinizden öpüyorum.” dedi.

F.G-Davutoğlu9 Ferat-Davutoglu (1)

Ferat-Davutoglu (2) Ferat-Davutoglu (3)

Resim Atölyesinde kursiyerlerden Mehmet Yavrukaya ve Başak Çelik, Başbakan Davutoğlu’na yaklaşık 20 yıl önce üniversite hocası olduğu yıllarda çekilen fotoğrafını hediye ederek sürpriz yaptı. Malezya Uluslararası İslam Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olduğu dönemde çekilen fotoğrafını görünce duygulanan Davutoğlu, ofisindeki çalışma ortamını eşi Sare Davutoğlu’na gösterdi. Engelli kursiyerler ile fotoğrafları çeken gazeteci Ferat Gülver’e teşekkür eden Başbakan Davutoğlu, Gülver için röportaja ait tarihi fotoğrafı da imzaladı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL