Güncel Okuma Sayısı: 1.008

Gazeteci Mithat Bereket Sağlık Sorunları Yaşıyor

ACİL ŞİFALAR DİLERİZ CESUR GAZETECİ KOSOVA VE ARNAVUTLAR ZOR GÜNLERDE CESURCA YAPTIĞIN DOĞRU HABERLER İÇİN SANA MİNNETTARDIR. Gazeteci Mithat Bereket, Kosova’nın en zor gününde ülkeye giderek sırp vahşetini dünyaya duyurmuş..

Gazeteci Mithat Bereket Sağlık Sorunları Yaşıyor

ACİL ŞİFALAR DİLERİZ CESUR GAZETECİ
KOSOVA VE ARNAVUTLAR ZOR GÜNLERDE CESURCA YAPTIĞIN DOĞRU HABERLER İÇİN SANA MİNNETTARDIR.

Gazeteci Mithat Bereket, Kosova’nın en zor gününde ülkeye giderek sırp vahşetini dünyaya duyurmuş Arnavut toplumunun sesi olmuştur. Rahmetli Burbuçe Ruşiti ile birlikte Kosova programının çekilmesine karar vermişlerdi.

Duayen gazeteci ve belgesel yapımcısı Mithat Bereket’in son halini medya yapımcısı kardeşi Özer Bereket sosyal medya hesabından paylaştı. Yürüme, denge ve konuşma problemleri yüzünden mesleğine ara veren Bereket’in son hali sevenlerini üzdü.

Geçtiğimiz yıllarda hastalığı hakkında açıklamada bulunan duayen gazeteci, “Bir süredir rahatsızlığımdan dolayı sizlerle birlikte olamadım. Yürüme, denge ve konuşma problemleri beni sizlerden ayırdı. Sonuçta ölmedim ama, dostlarımın, akrabalarımın ve özellikle de kardeşimin sayesinde ayakta kalmayı başardım…” ifadelerini kullanmıştı.

Televizyon haberciliği konusunda duayen isimlerden olan Mithat Bereket’in yaşam kalitesi mücadele ettiği hastalığı yüzünden bir hayli kötüleşti.
#ARNAVUTHABER #KOSOVA #UÇK

Bizler de Gazeteci meslektaşımıza geçmiş olsun dileyerek acil şifalar dileklerimizi iletiyoruz.

www.kesanpostasi.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL