TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 363.553
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 28.192
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 228
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.302
Asayiş Bölgeden Son Dakika SonDakika

Gece Devriyesinde Gözaltı

Keşan ilçesinde , bekçilerce yapılan gece devriyesi esnasında şüpheli görülen iki şahıs gözaltına alındı Geçtiğimiz günlerde saat 23.00 sıralarında Çarşı ve Mahalle Bekçi ekiplerince Yenimescit Mahallesi Levent Sokak üzerinde yapılan..

Gece Devriyesinde Gözaltı

Keşan ilçesinde , bekçilerce yapılan gece devriyesi esnasında şüpheli görülen iki şahıs gözaltına alındı

Geçtiğimiz günlerde saat 23.00 sıralarında Çarşı ve Mahalle Bekçi ekiplerince Yenimescit Mahallesi Levent Sokak üzerinde yapılan yaya devriyesi sırasında ellerinde iki kasa içerisinde lahana bulunan G.K.,(17) ve U.K. ,(18) durdurulmuş,şahısların daha öncesinde polis ekiplerince tanındığı anlaşılınca, incelenmek üzere Polis Merkezi Amirliğine sevk edildiler

Yapılan UYAP sorgulamasında U.K.’nın Kasten Yaralama suçundan araması olduğu anlaşıldı. G.K.’ya yapılan sorgulamada ise aranması olmadığı anlaşıldı. Yapılan sorgulama esnasında U.K. ve G.K.’ a ellerinde bulunan iki kasa içerisinde lahanaları Keşan Belediyesi Kompleksi içerisinde bulunan bir tezgahın altından aldıklarını itiraf etmeleri üzerine günün bekçi savcısına bilgi verilmiş; alınan talimatla Açıktan Hırsızlık suçundan gözaltına alınmışlardır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL