TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 180.303
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 7.103
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 134
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.108
Hava Durumu Okuma Sayısı: 219

Gece yağmuru…

Pazartesinin güneşi ve ılık havası, salı ve çarşamba günlerine de devrolacak. Ama yeni güne geçmeden önce akşam saatlerinde gökyüzü bulutlanıyor ve bu bulutlar yağmur getiriyor. Pazartesi gecesi bölgemizin batısından giriş..

Gece yağmuru…

Pazartesinin güneşi ve ılık havası, salı ve çarşamba günlerine de devrolacak. Ama yeni güne geçmeden önce akşam saatlerinde gökyüzü bulutlanıyor ve bu bulutlar yağmur getiriyor.

Pazartesi gecesi bölgemizin batısından giriş yapacak sağanak yağış hattı, salı sabaha karşı batıdan doğuya tüm bölgeyi kat ederek salı öğle saatlerine doğru İstanbul üzerinden Trakya’yı terk edecek.

Çoğunlukla karanlıkta düşecek ve miktar olarak 5-10 kilogramı aşamayacak yağışın ardından Trakya yeniden güneşli bir güne uyanacak. Güneyli rüzgarlar etkisindeki ılık ve güneşli hava çarşamba günü de devam ettikten sonra perşembeden itibaren arka arkaya yağışlar bekleniyor.

Özellikle cuma-cumartesi ikilisindeki ve önümüzdeki hafta pazartesi-çarşamba arası öngörülen yağışlar oldukça kuvvetli olabilir. Bu haftanın sona kadar sıcaklıklarda yağışa rağmen önemli bir düşüş beklenmiyor.

Tam aksine haftanın son gününde yüksek sıcaklık rekorlarına yaklaşma ihtimalimiz bile bulunuyor. Ancak önümüzdeki haftadan itibaren başlayacak hissedilir soğuma, haftanın devamında kar için koşulları uygun hale getirebilir…

 

İLANIN DETAYI İÇİN FOTOĞRAFINI ÜZERİNE TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL