Siyaset

Gelecek Partisi’nden AK Parti’ye: Kanıtlamazsanız müfterisiniz!

İktidar basınının “Gelecek Partisi’nden 200 kişinin, düzenlenen rozet takma töreni ile Diyarbakır’da AK Parti’ye katıldığı” yönündeki haberlerine, Gelecek Partisi kanadından yalanlama ve sert tepki geldi. Daha önce Gelecek Partisi’nde görev..

Gelecek Partisi’nden AK Parti’ye: Kanıtlamazsanız müfterisiniz!

İktidar basınının “Gelecek Partisi’nden 200 kişinin, düzenlenen rozet takma töreni ile Diyarbakır’da AK Parti’ye katıldığı” yönündeki haberlerine, Gelecek Partisi kanadından yalanlama ve sert tepki geldi.

Daha önce Gelecek Partisi’nde görev yapmış yalnızca bir kişiye AK Parti rozeti takıldığı belirtilirken, İl Yönetiminde yer almış söz konusu kişinin de geçtiğimiz ay Gelecek Partisi tarafından görevinden uzaklaştırıldığı öğrenildi.

ALTAÇ’TAN TEPKİ: KANITLAMAZSANIZ MÜFTERİSİNİZ!        

AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı da “Gelecek Partisi’nden bir grubun partilerine katıldığını” iddia eden bir paylaşım gerçekleştirirken, bu paylaşıma cevap veren Gelecek Partisi Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, söz konusu iddiaya yönelik “yalanlarınızı ve yaratmaya çalıştığınız algıları biliyoruz” ifadelerini kullandı. Altaç, AK Parti kanadına seslenerek “Kanıtlamazsanız müfterisiniz” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL