GELİBOLU BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE SÖMESTR HEDİYESİ

GELİBOLU BELEDİYESİ’NDEN  ÖĞRENCİLERE SÖMESTR HEDİYESİ

Gelibolu Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında yarıyıl tatiline giren öğrencilere tatil hediyesi olarak “Sebastian: sevgili dostum” isimli filmi iki hafta boyunca ücretsiz gösterime sunuyor. Gelibolu Belediyesi, yarıyıl tatiline giren öğrencilere karne hediyesi olarak “Sebastian sevgili dostum” isimli filmi iki hafta boyunca ücretsiz gösterime sunuyor. 1965 yılında çocuklara ithafen yazılan “Belle et Sebastien” adlı kitaptan...

Haberin Tarihi: 22 Ocak 2018 - Okunma Sayısı:222 defa okundu.

Gelibolu Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında yarıyıl tatiline giren öğrencilere tatil hediyesi olarak “Sebastian: sevgili dostum” isimli filmi iki hafta boyunca ücretsiz gösterime sunuyor.

Gelibolu Belediyesi, yarıyıl tatiline giren öğrencilere karne hediyesi olarak “Sebastian sevgili dostum” isimli filmi iki hafta boyunca ücretsiz gösterime sunuyor.

1965 yılında çocuklara ithafen yazılan “Belle et Sebastien” adlı kitaptan uyarlanan ve ülkemizde vizyona girdiği 2015 yılında büyük bir beğeni ile izlenen film, eleştirmenler tarafından “Eski usül bir aile filmi, iyi hissettiren sevimli ve heyecan dolu bir hikayeye sahip, küçükler için oldukça kıymetli mesajlar içeriyor ve pek tabii Belle adlı harika bir köpek başrolde içinizi ısıtıyor.” şeklinde yorumlanmıştı.

Hayvan sevgisi ve sorumluluk sahibi olma konusunda çok önemli mesajlar taşıyan film, 23 Ocak Salı gününden itibaren iki hafta boyunca hafta içi her gün 13:30’da yapılacak gösterimle Atatürk Kültür Merkezi’nde öğrencilerle buluşturulacak.

Belediye Başkanı Mustafa Özacar, “Geleceğimiz olan çocuklarımıza küçük bir yarıyıl hediyesi sunmak istedik. Başta hayvan sevgisi olmak üzere sayısız mesajlar içeren filmin keyifle izleneceğini umuyorum. Tüm öğrencilerimize iyi seyirler diliyorum” dedi.

REKLAMLAR

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı