TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.636
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.643
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 215
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 31.467
Sağlık Haberleri

Gelibolu’da Toplu Taşıma Araçları Virüse Karşı İlaçlanıyor

Doğan ZELOVA GELİBOLU/UHA- Çanakkale’nin Gelibolu ilçe belediyesi Koronavirüs tedbirleri kapsamında yürüttüğü çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.   Tüm dünya genelinde henüz etkisini kaybetmeyen koronavirüs bulaşıcı hastalık nedeniyle Gelibolu’da hem tedbirler,..

Gelibolu’da Toplu Taşıma Araçları Virüse Karşı İlaçlanıyor

Doğan ZELOVA

GELİBOLU/UHA-

Çanakkale’nin Gelibolu ilçe belediyesi Koronavirüs tedbirleri kapsamında yürüttüğü çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 

Tüm dünya genelinde henüz etkisini kaybetmeyen koronavirüs bulaşıcı hastalık nedeniyle Gelibolu’da hem tedbirler, hemde kontroller yapılarak, vatandaşların daha  sağlıklı bir ortamda seyahat edebilmesi için ilçe genelinde yolcu taşıyan minibüslerde ve ticari taksilerde  hastalık yapıcı mikrop ve virüslerin yok edilmesi için ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmaları devam ediyor.

Gelibolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından  vatandaşların  sık kullandığı şehir içi minibüslerde ve ticari taksilerde ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmalarını yaparak, vatandaşların daha sağlıklı  bir şekilde toplu taşımadan yararlanmaları sağlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL