TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.254
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.874
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.883
Güncel
 • Okuma Sayısı: 107

 • GELİBOLU’NUN 99.KURTULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLANACAK

  Gelibolu’nun düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıldönümü 26 Kasım Cuma günü çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Çelenk sunma programı 2.Kolordu Karargahı önündeki Atatürk Anıtı önünde saat 09.30’da başlayacak.  Gelibolu’nun düşman işgalinden kurtuluşunun 99.yıldönümü..

  GELİBOLU’NUN 99.KURTULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLANACAK

  Gelibolu’nun düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıldönümü 26 Kasım Cuma günü çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Çelenk sunma programı 2.Kolordu Karargahı önündeki Atatürk Anıtı önünde saat 09.30’da başlayacak. 

  Gelibolu’nun düşman işgalinden kurtuluşunun 99.yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlanacak. 26 Kasım Cuma günü saat 09.30’da 2.Kolordu Karargahı önünde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk konulmasıyla başlayacak olan kutlamalar; saygı duruşunda bulunulması, İstiklal Marşı’nın söylenmesi ve Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla devam edecek. Çelenk sunma törenine protokole dahil personel ile kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, askeri erkan, ilk ve orta dereceli okulları temsilen öğrenci grupları katılacaklar.

  Bu programın ardından saat 10.00’da Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte 2.Kolordu Komutanı Tümgeneral Rasim Yaldız’a şükran ziyaretinde bulunacaklar. Program kapsamında, yine tüm şehitlerimiz için de saat 12.00’de Yazıcızade Camiinde mevlid okutulacak.

  Diğer yandan Kurtuluş Bayramı etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organize edilen sportif etkinliklerde dereceye giren öğrencilerin ödülleri de Mehmet Akif Ersoy Spor Salonunda düzenlenen programla takdim edildi.

   

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL