HESABIM
Üye Ol

Geniş Açı’nın bu haftaki Konuğu Ayvaz Yalaza oldu…

Geniş Açı’nın bu haftaki Konuğu Ayvaz Yalaza oldu…

www.kesanpostasi.com sitesinde Erdoğan Demir tarafından hazırlanıp sunulan ve ilk bölümü geçtiğimiz hafta yayınlanan “Erdoğan Demir İle Geniş Açı” Programının bu haftaki konuğu Roman Kültürünü Araştırma Kalkınma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Trakya Roman Dernekleri Platformu Dönem Başkanı Ayvaz Yalaza olacak. Yalaza, Roman Açılımı’ndan, Romanların sorunlarına kadar birçok konuyu dile getirerek, kendilerinin Ana dilinin de Baba...

Haberin Tarihi: 29 Ocak 2015 - Okunma Sayısı:1300 defa okundu.

www.kesanpostasi.com sitesinde Erdoğan Demir tarafından hazırlanıp sunulan ve ilk bölümü geçtiğimiz hafta yayınlanan “Erdoğan Demir İle Geniş Açı” Programının bu haftaki konuğu Roman Kültürünü Araştırma Kalkınma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Trakya Roman Dernekleri Platformu Dönem Başkanı Ayvaz Yalaza olacak.

IMG_5635

Yalaza, Roman Açılımı’ndan, Romanların sorunlarına kadar birçok konuyu dile getirerek, kendilerinin Ana dilinin de Baba dilinin de Türkçe olduğunu belirterek Roman camiasının herhangi bir dil talebinin olmadığını belirtti.

Mercan Şirketler Grubu’nun ana sponsorluğunda gerçekleştirilen “Erdoğan Demir’le Geniş Açı” Programını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı