Geniş Açı Güncel

Geniş Açı’nın bu haftaki konuğu Salim Şen Oldu (Videolu)

Geniş Açı’nın bu haftaki konuğu Salim Şen Oldu (Videolu)

www.kesanpostasi.com sitesinde Erdoğan Demir tarafından hazırlanıp sunulan Geniş Açı adlı programın bu haftaki konuğu DİSK Genel İş Trakya Şube Başkanı Salim Şen oldu.

12449502_10206964695653777_1381956680_oŞen , Programda Erdoğan Demir’in sorularını cevaplandırırken, sendikanın çalışmaları hakkında bilgiler verdi ve taşeron işçilerle ilgili de çok önemli açıklamalarda bulundu.

 

 

 

Programı aşağıdaki videodan izleyeblirsiniz.

YORUMLAR (1)

  1. Ali diyorki:

    Feride ErsumerGoruntuler aklıma geldikce (ki hic aklımdan cıkmıyor) goierlzmden akan nehri durduramıyorum. Bizler Ataturk cocukları olarak yetistirildik ve bu vatan icin canımızı vermekten cekinmeyiz. Dunya uzerinde tek bir Turk kalana kadar bu boyle biline! BU VATAN BOLUNMEZ, BU BAYRAK İNDİRİLMEZ!. Bu vakitten sonra artık cok dikkatli olunması gerekiyor. Pasam bu halkın sizin varlıgınızdan haberdar olması gerek. Daha cok meydanlara inmeli ve yazılı ve gorsel basında yer almalısınız. Her kesime ulasabilmek icin elinizden geleni yapmalısınız. Halk cıkıs noktası arıyor o noktanın Hepar oldugunu halka anlatmalısınız ki oylar gene sırf bu vatan hainlerine gitmesin diye su anda siyaset sahnesinde olan beceriksiz ve o asil kanı tasımadıkları acıkca belli olan muhalafet partileri arasında bolunmesin. Secim zamanında oyların da iyi takibi bu surecin vazgecilmezidir.Bizlerden size tam destek Pasam.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL