HESABIM
Üye Ol

Geniş Açı’nın Bu Haftaki Konuğu Zerlanis Başkanı Aydın Yıldırım Olacak

Geniş Açı’nın Bu Haftaki Konuğu Zerlanis Başkanı Aydın Yıldırım Olacak

www.kesanpostasi.com ve www.kesanpostasi.web.tv de her Pazartesi akşamı saat 22.00’de yayınlanacak Geniş Açı Programı’nın bu haftaki konuğu Zerlanis Keşan Görsel Sanatlar ve Kültürel Araştırmalar Merkezi Başkanı Aydın Yıldırım  olacak. Bölgemizin deneyimli gazetecisi Erdoğan Demir tarafından hazırlanıp sunulan Geniş Açı Programı’nın bu haftaki konuğu Aydın Yıldırım’ın derneğin çalışmaları ve Keşanla ilgili sanatsal ve kültürel anlamdaki çalışmaları dile...

Haberin Tarihi: 29 Eylül 2018 - Okunma Sayısı:6524 defa okundu.

www.kesanpostasi.com ve www.kesanpostasi.web.tv de her Pazartesi akşamı saat 22.00’de yayınlanacak Geniş Açı Programı’nın bu haftaki konuğu Zerlanis Keşan Görsel Sanatlar ve Kültürel Araştırmalar Merkezi Başkanı Aydın Yıldırım  olacak.

Bölgemizin deneyimli gazetecisi Erdoğan Demir tarafından hazırlanıp sunulan Geniş Açı Programı’nın bu haftaki konuğu Aydın Yıldırım’ın derneğin çalışmaları ve Keşanla ilgili sanatsal ve kültürel anlamdaki çalışmaları dile getirdiği program 01 Ekim 2018 Pazartesi günü saat 22.00’de www.kesanpostasi.com ve www.kesanpostasi.web.tv sitesinde yayınlanacak.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı