Geniş Açı Güncel

GENİŞ AÇI’NIN NOSTALJİ PROGRAMINDA ERDOĞAN DEMİR’İN BU HAFTAKİ KONUĞU ERKAN GEGE

Sitemizde bundan böyle Sitemiz Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Demir tarafından hazırlanıp sunulan Geniş Açı ve Spor Zamanı programlarını nostalji programları çerçevesinde yayınlayacağımızı duyurmuştuk.   21 Ocak 2021 Perşembe günü akşamı..

GENİŞ AÇI’NIN NOSTALJİ PROGRAMINDA ERDOĞAN DEMİR’İN BU HAFTAKİ KONUĞU ERKAN GEGE

Sitemizde bundan böyle Sitemiz Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Demir tarafından hazırlanıp sunulan Geniş Açı ve Spor Zamanı programlarını nostalji programları çerçevesinde yayınlayacağımızı duyurmuştuk.

 

21 Ocak 2021 Perşembe günü akşamı 23 Ocak 2015 tarihinde gerçekleştirilen ve o dönem Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olan şu anda Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile yapılan Geniş Açı Programı’nın 1. bölümü Keşan Postası ve Keşan Web Tv Facebook sayfalarından yayınlanmıştı.

Programın ikinci bölümü de 28 Ocak 2021 Perşembe günü yayınlanacak.

Saat 20.00’de Nostalji Programlar çerçevesinde Erdoğan Demir tarafından hazırlanıp sunulan Geçmiş Açı Programı’nın 2.bölümünün konuğu o dönemin MHP Keşan İlçe Başkanı Erkan Gege olacak. Bu programı sitemizden  ve  Keşan Postası ve Keşan Postası Web Tv Facebook sayfalarından da izleyebilirsiniz.

 

 

İLANIN DETAYINI GÖRMEK İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL