Bölgeden Güncel Manşet Okuma Sayısı: 39

Geri Dönüşüm Fabrikasında Yangın

    Ergene İlçesi Marmaracık Mahallesi`nde faaliyet gösteren, hurda ve plastiklerin geri dönüşümlerinin yapıldığı bir fabrikada yangın meydana geldi.       Ergene İlçesi Marmaracık Mahallesi`nde faaliyet gösteren, hurda ve..

Geri Dönüşüm Fabrikasında Yangın

 

  Ergene İlçesi Marmaracık Mahallesi`nde faaliyet gösteren, hurda ve plastiklerin geri dönüşümlerinin yapıldığı bir fabrikada yangın meydana geldi.

 
 

 

Ergene İlçesi Marmaracık Mahallesi`nde faaliyet gösteren, hurda ve plastiklerin geri dönüşümlerinin yapıldığı bir fabrikada yangın meydana geldi. Alevlerin ve gökyüzünü kaplayan siyah dumanların yükseldiği yangına çok sayıda itfaiye ekibi müdahale etti.

Edinilen bilgilere göre Ergene İlçesi, Marmaracık Mevkiinde yer alan ve hurda plastiklerin geri dönüşümünün yapıldığı fabrikanın plastik deposundan dumanların yükseldiğini gören fabrika çalışanları itfaiye ve polis ekiplerine haber vererek yardım istedi. Kısa sürede olay yerine ulaşan polis ekipleri çevrede güvenlik tedbiri alırken Çorlu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri de yangına müdahale etti. Çorlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne ait tankerlerin de su taşıdığı yangın söndürme çalışmaları 2 saati aşkın süreyle devam etti.

Yangını kontrol altına alarak söndüren itfaiye ekipleri fabrikada bir süre de soğutma çalışması yaptı. Fabrika sahibi Cengiz Yeniyurt da fabrikaya gelerek yetkililere bilgi verdi. Olayla ilgili olarak başlatılan soruşturma sürdürülüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL