Kültür Sanat Okuma Sayısı: 22

Grup Seferber’den muhteşem konser

  Edirne Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında organize edilen, Grup Seferber konseri büyük alkış aldı.             Hafta sonu Halk Eğitim Merkezi’nde, Edirne Belediye Başkanlığı’nın kültür sanat etkinlikleri kapsamında İpsala’da kendi..

Grup Seferber’den muhteşem konser

 

Edirne Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında organize edilen, Grup Seferber konseri büyük alkış aldı.

IMG_4633 IMG_4632 IMG_4629 IMG_4628           

Hafta sonu Halk Eğitim Merkezi’nde, Edirne Belediye Başkanlığı’nın kültür sanat etkinlikleri kapsamında İpsala’da kendi imkân ve çabaları ile bir araya gelen Grup Seferber, Edirne’de ilk sahnesine çıktı.  Anadolu Rock, Alternatif Rock, Hard Rock, Blues, Pop tarzlarında şarkılar söyleyen Grup Seferber’i dinlemeye Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı. Özellikle gençlerden ilgi gören Grup Seferber, yaklaşık iki saat canlı performans sergileyerek büyük alkış aldı.

 IMG_4636 IMG_4643 IMG_4676 IMG_4678        

 Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu, konser sonunda, Vokal’de Ozan Aypar; Elektro Gitar ve Geri Vokal’de Can Barut; Bas Gitar ve Geri Vokal’de Hayati Seven; Davul’da da Mert Boyalık’ın kurduğu Grup Seferber’e teşekkür ederek, “Edirne Belediye Başkanlığı olarak, her zaman gençliğe güvenen, gençlikle yol alan bir belediye olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bu akşam burada, Cumhuriyet şehri Edirne’de, Atatürk’ün çocukları, cumhuriyetin yılmaz bekçileri olarak siz gençlerimizle bir arada olmaktan çok mutluyuz.  Sizler pırıl pırıl gençlersiniz. Ve bu akşam da bu salonu pırıl pırıl gençler doldurdu. Edirne Belediyesi olarak gençlerimizin yanında yer almak bizleri her zaman mutlu ediyor. Sizler Cumhuriyeti’mizin teminatı, geleceğimizin umudusunuz. İnandınız doğrularınızdan asla vazgeçmeyin.” diye konuştu.

           

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL