Güncel Okuma Sayısı: 26

Gül Ziyaretlerine devam ediyor….

AK PARTİ MERİÇ İLÇE TEŞKİLATI ZİYARETİ Genel Seçimlere yönelik çalışmalarda Ak Parti Millet Vekili aday adaylarından Uz. Dr. Hatice GÜL,  İlçe teşkilatı gezilerine önceki gün Meriç ile devam etti. Uz…

Gül Ziyaretlerine devam ediyor….

AK PARTİ MERİÇ İLÇE TEŞKİLATI ZİYARETİ

IMG_1396 IMG_1395

Genel Seçimlere yönelik çalışmalarda Ak Parti Millet Vekili aday adaylarından Uz. Dr. Hatice GÜL,  İlçe teşkilatı gezilerine önceki gün Meriç ile devam etti. Uz. Dr. Hatice GÜL, Havsa, Lalapaşa ve Merkez, Süloğlu ve Uzunköprü ilçelerinden sonra Meriç Ak Parti İlçe Teşkilatı ziyaretini gerçekleştirdi. Ak Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Şeref TÜTÜNCÜ, Kadın Kolları Başkanı Gülsemin CANATAN, Gençlik Kolları Başkanı HÜSEYİN TÜFEKÇİ ve diğer yetkililerin de hazır bulunduğu toplantı oldukça sıcak, içten ve misafirperver bir ortamda gerçekleşti.

IMG_1352

Ak Parti Millet Vekili Aday adayı Gül, önce kısaca kendi özgeçmişi hakkında bilgi verdi. GÜL, Ak Parti iktidarı döneminde dört yıl gibi oldukça uzun bir süre boyunca Sağlık Bakanlığında tek bayan Sağlık Müdürü olduğunu ifade etti. Bunun da Ak Parti iktidarının kadınlara karşı olan pozitif ve samimi yaklaşımının bir göstergesi olduğunu söyledi. GÜL, Ak Partinin kadına yönelik uygulamalarındaki samimiyeti bizzat yaşayarak, bizzat tanık olduğunu vurguladı.  Ak parti Millet Vekili aday adayı Uz. Dr. Hatice GÜL siyasette kadınların yeterince yer almadığını belirtti. Edirne gibi modern bir çizgisi olan vizyon sahibi bir ilin uzun bir zamandan beri kadın milletvekillinin olmamasının üzüntü verici bir durum olduğunu ifade etti.

GÜL, kendisinin de siyasete girerken sadece kadın olduğu için değil, donanımı, bilgi birikimi ve idari tecrübesi ile bu zorlu yola adım atma cesaretini gösterdiğini belirtti. Ak Partinin temelinde Allah’ın rızası olan, insanı önceleyen, herkesi kucaklayan bir yaklaşımı olduğunu dile getirdi. Ak Partinin on iki yıl süren iktidarı döneminde hayal denebilecek pek çok düşün gerçekleştiğini dile getirdi. GÜL, Ak Parti döneminde yapılan pek çok düzenleme ile engellisinden, yaşlısına, yenidoğanından yatalak hastasına kadar ideolojisi ne olursa olsun zor durumda olanın gözünün yaşını ilk silen olduğunu vurguladı.

AK PARTİ ADAY ADAYLARININ ÜÇÜ BİR ARADA

Meriç İlçe Ziyareti sırasında Ak Partinin iki aday adayı bir araya geldi. Böylece Ak Parti aday adaylarından Hatice GÜL, Mustafa İsmail OKUR ve Mahmut KURT Meriç İlçesinde bir araya geldi. Üç aday adayı da birlik ve beraberlik içinde kim aday olursa onun için kendileri aday olmuşçasına çalışacaklarını dile getirdi. Bu güzel ve anlamlı birlik mesajı Meriç İlçe teşkilatı yetkililerince takdirle karşılandı.

 

UZUNKÖPRÜ ZİYARETİ

IMG_1368 IMG_1366

Ak Parti Millet Vekili aday adaylarından Uz. Dr. Hatice GÜL,  önceki gün de 7 Haziran 2015 Genel Seçimlerine yönelik çalışmalarına tüm hızıyla devam etti. Ak parti Millet Vekili aday adayı Uz. Dr. Hatice GÜL’de bu kapsamda ilçe teşkilatlarına yönelik olarak Havsa, Lalapaşa ve Merkez ve Süloğlu ilçelerinden sonra Uzunköprü Ak Parti İlçe Teşkilatı ziyaretini gerçekleştirdi. Ak Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay YILMAZ, Kadın Kolları Başkanı Selma İHTİYAR Gençlik Kolları Başkanı Doğan KINA ve diğer yetkililerin neredeyse tamamına yakınının hazır bulunduğu toplantı çok samimi ve konuksever bir ortamda gerçekleşti.

IMG_1364 IMG_1363

Aday adayı Gül, önce kısaca kendini tanıttı. GÜL, Ak Parti iktidarı döneminde uzunca bir süre Edirne’yi bir bayan olarak temsil ettiğini belirtirken dört yıl gibi bir süre boyunca Sağlık Bakanlığında tek bayan Sağlık Müdürü olduğunu ifade etti. Bunun da Ak Parti iktidarının kadınlara karşı olan samimiyetinin bir göstergesi olduğunu söyledi. GÜL, Ak Partinin kadına yönelik uygulamalarındaki pozitif tutumun sözde değil özde olduğunu vurguladı.  Ak parti Millet Vekili aday adayı Uz. Dr. Hatice GÜL siyasette yeterince yer almadığını, özellikle de Edirne gibi modern bir çizgisi olan vizyon sahibi bir ilin uzun bir zamandan beri kadın milletvekillinin olmadığını ifade etti.

Kendisinin siyasete girerken sadece kadın olduğu için değil, donanımı, bilgi birikimi ve idari tecrübesi ile bu zorlu yola adım atma cesaretini gösterdiğini belirtti. Gül, Çapa Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra uzman doktor olabilmek için dört yıl daha eğitim aldığını, Sağlık Müdürü olduktan sonra ise evli ve iki çocuk annesi olmasına rağmen dört yıllık işletme Lisansı, ardından Beykent Üniversitesinde iki yıl süre ile Hastane İşletmeciliği Yüksek Lisansı en son olarak da iki yıllık Adalet Ön Lisansı yaptığını anlattı.

Ak parti Millet Vekili aday adayı Uz. Dr. Hatice GÜL Ak Partinin insanı önceleyen, dili, dini, rengi, ideolojisi ne olursa olsun herkesi kucaklayan bir yaklaşımı olduğunu belirtti. Ak Partinin on iki yıl süren iktidarı döneminde hayal denebilecek pek çok düşün gerçekleştiğini dile getirdi. Sağlık, Eğitim, Ulaştırma, teknoloji ve pek çok alanda çok güzel düzenlemelerin yapıldığını vurguladı.

UZUNKÖPRÜ ETSO ZİYARETİ

IMG_1375

Ak Parti Millet Vekili aday adaylarından Uz. Dr. Hatice GÜL,  Uzunköprü Ak Parti İlçe Teşkilatı ziyaretini gerçekleştirdikten sonra ETSO Başkanı Ercan İHTİYAR’ı da makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında gerçekleşen sohbet sırasında İHTİYAR, siyaset de dahil olmak üzere her alanda kadınların yer almalarının gerektiğini dile getirdi. ETSO Başkanı İHTİYAR, Ak parti Millet Vekili aday adayı Uz. Dr. Hatice GÜL’e çıktığı bu uzun ve zorlu yolda başarılar diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL