HESABIM
Üye Ol

Gülmeye Geldik Dünyaya adlı oyun sahnelendi

Gülmeye Geldik Dünyaya adlı oyun sahnelendi

Keşan Belediyesi “Gülmeye Geldik Dünyaya” adlı sit down komedi oyununu Keşanlılar’la buluşturdu   Keşan Belediyesi kültür etkinlikleri kapsamında Keşan’a gelen Bu Tiyatro, “Gülmeye Geldik Dünyaya” adlı oyununu sahneye koydu. Oyun; Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’ndeki Konferans ve Tiyatro Salonu’nda sahnelendi ve saat 20.00’de başladı. Barbaros Uzunöner, 70. sanat yılında tiyatronun yaşayan efsanesi Yılmaz Gruda...

Haberin Tarihi: 11 Kasım 2018 - Okunma Sayısı:385 defa okundu.

Keşan Belediyesi “Gülmeye Geldik Dünyaya” adlı sit down

komedi oyununu Keşanlılar’la buluşturdu

 

Keşan Belediyesi kültür etkinlikleri kapsamında Keşan’a gelen Bu Tiyatro, “Gülmeye Geldik Dünyaya” adlı oyununu sahneye koydu.

Oyun; Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’ndeki Konferans ve Tiyatro Salonu’nda sahnelendi ve saat 20.00’de başladı.

Barbaros Uzunöner, 70. sanat yılında tiyatronun yaşayan efsanesi Yılmaz Gruda ile Sıt Down

Komedi tarzındaki oyunda aynı sahnede buluştu.

Oyunu; Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan ile çok sayıda tiyatrosever izledi.

Oyunda; tiyatronun mizahi yanları ve geçmişten günümüze sahnelerde yaşanan komiklikler sergilendi.

Oyun sonrası sahneye gelen Aktan Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan adına, başarılı performansı ve 70. Sanat Yılı anısına Gruda’ya plaket, Uzunöner’e de 1,5 ay önce dünyaya gelen bebeği için Keşan Belediyesi’nin Hoş geldin Bebek uygulaması kapsamında hazırladığı doğum paketini hediye etti.

Gruda ve Uzunöner de Keşan’da sahnede olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti ve bunda emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı