Güncel Okuma Sayısı: 12

“Güncel Ekonomi Sunumu” konulu panel Keşan TSO’da Gerçekleştirilecek.

  Keşan ve İpsala Oda – Borsaları ile Garanti Bankası işbirliğinde gerçekleştirilecek ekonomi panelinde, Trakya, Türkiye ve Dünya ekonomisinin bugünü ve yarını konuşulacak. Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası), Keşan..

“Güncel Ekonomi Sunumu” konulu panel Keşan TSO’da Gerçekleştirilecek.

 

Keşan ve İpsala Oda – Borsaları ile Garanti Bankası işbirliğinde gerçekleştirilecek ekonomi panelinde, Trakya, Türkiye ve Dünya ekonomisinin bugünü ve yarını konuşulacak.

Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası), Keşan TB (Keşan Ticaret Borsası), İpsala TB (İpsala Ticaret Borsası) ve Garanti Bankası Keşan Şube Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen “Güncel Ekonomi Sunumu” konulu panel 03 Aralık Pazartesi günü gerçekleştirilecek.

Garanti Yatırım Araştırma Koordinatörü Tufan Cömert’in konuşmacı olarak katılacağı panel, Keşan TSO Konferans Salonu’nda saat 14:00’da başlayacak.

Konu ile ilgili bilgi veren Keşan TSO Meclis Başkanı Orkun Özkaya, Trakya, Türkiye ve Dünya Ekonomisinin bugünü ve yarınının masaya yatırılacağı panele katılmak isteyen herkesin davetli olduğunu ifade ederek şunları kaydetti;

“Keşan ve İpsala Oda ve Borsaları ile Garanti Bankası Keşan Şubesi işbirliği ile gerçekleştireceğimiz ekonomi panelinin herkes için çok verimli geçeceğine inanıyorum. Dünya’daki gelişmelere baktığımızda panelin doğru zamanda yapıldığına da dikkat çekmek istiyorum. Gerek yurt içi gerek yurt dışı piyasalardaki değişiklikler açısından bence bu panelin zamanlaması çok doğru oldu. Umarım herkes için çok verimli bir panel olacak. Çok doğru bilgileri burada konunun uzmanından alacağız. Panelde konumuz, Trakya, Türkiye ve Dünya ekonomisinin bugünü ve yarını olacak.”

Panelde masaya yatırılacak konulara da değinen Özkaya açıklamasına şöyle devam etti; “Orta ve uzun vadede ekonomiden beklentiler, yeni pozisyonlar, dövizde son durum, 2019 / 2020 beklentileri ve öngörüleri alacağız. Araştırma Koordinatörü Tufan Cömert gibi konusunda uzman ve bir o kadar da değerli bir konuşmacımız ile iş camiamız bir araya gelecek. Özellikle yurt içi ve yurt dışı piyasalarla ilgili trendler konusunda birikimini katılımcılarımız ile paylaşacak. Yine, Türkiye ve Dünya piyasalarının genel seyri, yatırım tercihleri ve avantajlı yatırım araçları konusunda da katılımcılarımıza önemli bilgiler aktarılacak.”

Orkun Özkaya son olarak, panelde, katılımcıların sorularının cevaplanacağı bir bölümün de olacağını sözlerine ekleyerek, tüm katılımcılara şimdiden teşekkür ederek iyi paneller diledi.

REKLAM

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL