Bölgeden Okuma Sayısı: 668

Gündem Özel’de bu hafta “Tarım” konuşulacak

Keşan gündeminin önemli başlıklarının ele alındığı, enine boyuna değerlendirildiği Gündem Özel programında bu hafta uzmanlar anlatacak; tahıllar ve yem bitkilerinde, tohumdan hasada merak edilen pek çok konuda sorular cevap bulacak…

Gündem Özel’de bu hafta “Tarım” konuşulacak

Keşan gündeminin önemli başlıklarının ele alındığı, enine boyuna değerlendirildiği Gündem Özel programında bu hafta uzmanlar anlatacak; tahıllar ve yem bitkilerinde, tohumdan hasada merak edilen pek çok konuda sorular cevap bulacak.

Orçun Oğuz’un sunduğu, canlı yayınlanan, Keşan Ticaret Borsası, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası, İpsala Ticaret Borsası ve Keşan Ziraat Odası’nın  katkılarıyla gerçekleştirilecek olan ve 16 Ekim 2020 Cuma günkü programın stüdyo konukları; Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tarla Bitkileri Bölümü Öğretim Görevlileri Prof. Dr. İsmet Başer ve Prof. Dr. Adnan Orak olacak.

Saat 14:00’te başlayacak Gündem Özel programına soru ve görüşleriyle katkı sağlamak isteyenler, Keşan FM’in 0549 537 2636 numaralı Whatsapp hattına mesajlarını gönderebilecek.

Keşan FM’den yapılan açıklamada, programın tekrarının  akşam saat 21.00’den itibaren yayınlanacağı belirtildi. Yayını takip edemeyen ancak daha sonra dinlemek isteyenler, program kayıtlarına www.kesan.fm adresinden de ulaşabiliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL