Güray Koşan, CHP Keşan İlçe Başkanlığı’na Adaylığını 29 Temmuz’da Açıklıyor…

Güray Koşan, CHP Keşan İlçe Başkanlığı’na Adaylığını 29 Temmuz’da Açıklıyor…

Keşanpor’un eski kulüp başkanlarından ve CHP eski Keşan İlçe Yöneticisi Güray Koşan, 25Temmuz 2017 Salı günü  yaptığı yazılı açıklamada CHP Keşan İlçe Başkanlığı için aday olacağını açıkladı. Koşan, adaylığını bu 29 Temmuz 2017 Cumartesi günü CHP Keşan İlçe Lokalinde saat 12.30’da adaylığını açıklayacak. Tüm parti üyelerinin desteğini beklediğini dile getiren Koşan, “CHP İlçe Başkanlığı’na adayım. 26 Eylül 2017...

Haberin Tarihi: 25 Temmuz 2017 - Okunma Sayısı:1793 defa okundu.

Keşanpor’un eski kulüp başkanlarından ve CHP eski Keşan İlçe Yöneticisi Güray Koşan, 25Temmuz 2017 Salı günü  yaptığı yazılı açıklamada CHP Keşan İlçe Başkanlığı için aday olacağını açıkladı.

Koşan, adaylığını bu 29 Temmuz 2017 Cumartesi günü CHP Keşan İlçe Lokalinde saat 12.30’da adaylığını açıklayacak.

guray-kosanTüm parti üyelerinin desteğini beklediğini dile getiren Koşan“CHP İlçe Başkanlığı’na adayım. 26 Eylül 2017 ve 30 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak olan İlçe Başkanlığı seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı’na adaylığımı açıklayacağım. 29 Temmuz 2017 Cumartesi günü saat 12.30 da CHP lokalinde basın açıklamamıza tüm parti üyelerimizi yönetim kurulu başkanı ve yönetimimizi kadın kolları ve gençlik kollarımızı ve partimize üye olmayan ama gönül vermiş oyunu atan çok değerli Keşan halkımızı bekliyorum. Ülkemiz ve Keşan’ımızda çok önemli süreçler yaşıyoruz partimizdeki halkaların bir araya toplamak adına yeni yüzlerle gücümüze güç katmak sorumluluk almak ve değişimi gerçekleştirmek adına bütün parti üyelerimizle barışık yaşamak ve Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda her zaman güçlü milletvekilleri belediye başkanları meclis üyeleri çıkarmak adına bütün sorumlulukların altına elimizi kafamızı koymaya talibiz. Toparlamak değişimi sağlamak ve Keşan’da tekrar güçlü bir şekilde iktidar olmak için ilk adımımızı attığımız bu günde tüm parti üyelerimizin desteğini bekliyor herkesi 29 Temmuz’da parti lokalimizde birlikte olmaya bekliyorum.” dedi.

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı