GURBETÇİ BÜLENT TÜRKER’DEN ANLAMLI ATATÜRK VE NAİM SÜLEYMANOĞLU HEDİYESİ

GURBETÇİ BÜLENT TÜRKER’DEN ANLAMLI ATATÜRK VE NAİM SÜLEYMANOĞLU HEDİYESİ

Hollanda da yaşayan aslen Kırklareli  Vize li Bülent Türker’in  özel olarak yaptırdığı  1881  adet ATATÜRK magneti ile    geçtiğimiz günlerde vefat eden arkadaşı NAİM SÜLEYMANOĞLU’nun 1000 adet özel magnetlerini  öğrenci ve isteyenlere  Hollanda da hediye olarak dağıtıyor. Bülent Türker yaptığı açıklamada “böylesine  2 değerli  insanı genç nesiller unutmasın  öğrensin diye bunu yaptığını   buzdolaplarını her açan...

Haberin Tarihi: 13 Ocak 2018 - Okunma Sayısı:514 defa okundu.

Hollanda da yaşayan aslen Kırklareli  Vize li Bülent Türker’in  özel olarak yaptırdığı  1881  adet ATATÜRK magneti ile    geçtiğimiz günlerde vefat eden arkadaşı NAİM SÜLEYMANOĞLU’nun 1000 adet özel magnetlerini  öğrenci ve isteyenlere  Hollanda da hediye olarak dağıtıyor.

Bülent Türker yaptığı açıklamada “böylesine  2 değerli  insanı genç nesiller unutmasın  öğrensin diye bunu yaptığını   buzdolaplarını her açan büyük ve çocuklar  böylesine ender olan 2 insanımızı  hatırlamalarını ve tanımalarını istedim.

Bu ay içinde Hollanda da çıkacak olan Naim Süleymanoğlu kitabı ile de  tüm okuyuculara birer Naim  magnet veya  imzalı kartpostalını vermeyi düşünüyorum. Naim’in sağlığında kıymetini bilemedik   genç nesil onu tanımıyor bilmeli ve öğrenmeli. Son 30 yıldır Naim in rekorları kırılmadı  o gelmiş geçmiş en büyük sporculardan biri.

Atatürk zaten  100 yılın  gonüllerin kahramanı. Birileri tarafından unutturulmak  istese de  bizler ve tüm dünya asla Atatürk’ü unutmaz  . Böyle bir girişim yaptığım için çok mutluyum. Gecen yılda 10 bin adet Atatürk posteri ve gençliğe hitabeyi dağıttık. Bana  maddi ve manevi destek veren Hatice Bayar, Muhterem Çopur  ve Hava Karakaş hanımefendilere teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

   REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı