Siyaset

Gürcan Kılınç’tan 19 Kasım açıklaması

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Keşan’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99.yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Kılınç’ın açıklaması şöyle; Keşan’ımızın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun, 99. Yıldönümünün sevinç  ve gururunu, coşku..

Gürcan Kılınç’tan 19 Kasım açıklaması

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Keşan’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99.yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

Kılınç’ın açıklaması şöyle;

Keşan’ımızın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun, 99. Yıldönümünün sevinç  ve gururunu, coşku içinde hep beraber yaşıyoruz. Her zaman bağımsızlığını, birlik ve beraberliğini her şeyin üzerinde tutarak bunun için büyük mücadeleler veren aziz milletimiz, ebediyen bu topraklarda hür yaşamaya devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle, 19 Kasım Keşan’ımızın Düşman İşgalinden Kurtuluş Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, kahraman şehit ve gazilerimizi saygı, şükran ve minnetle anıyor, tüm hemşerilerimi  selamlıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL