TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103
Eğitim Siyaset
 • Okuma Sayısı: 111

 • Gürcan Kılınç’tan 24 Kasım açıklaması

  AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Kılınç’ın açıklaması şöyle; Keşan’ımızın ve bütün öğretmenlerin Öğretmenler Gününü en kalbi duygularımla kutluyorum. Öğretmenlerin..

  Gürcan Kılınç’tan 24 Kasım açıklaması

  AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

  Kılınç’ın açıklaması şöyle;

  Keşan’ımızın ve bütün öğretmenlerin Öğretmenler Gününü en kalbi duygularımla kutluyorum. Öğretmenlerin bizim medeniyetimizde, tarihimizde ve dinimizde çok müstesna bir yeri vardır. Milli birlik ve beraberliğimizin teminatı olan çocuklarımızın  ve gençlerimizin millî, manevî değerlerimiz doğrultusunda bilgi ve kültür düzeylerini, böylelikle de hayatlarını şekillendirenler öğretmenlerimizdir. Ülkemizin dört bir yanında, zor koşullarında fedakârca yerine getiren öğretmenlerimizin bu kutsal görevini geleceğe dair inançla ,sevgiyle yerine getirdiğine şüphemiz yok.

  Ülkemizin, öğretmenlerimizin elinde yetişen bilinçli, ülkesini ve milletini seven, sorgulayan ve kendisini her zaman geliştiren gençlere ve nesillere ihtiyacı vardır. Ben bu vesile ile kıymetli çocuklarımıza eğitim hayatlarında ve onları yetiştiren kıymetli öğretmenlerimize onurla yürüttükleri görevlerinde başarılar diliyorum. Değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü yürekten tebrik ediyor, görevi esnasında şehit düşen ve ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.

   

   

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL