Manşet

GÜRKAN: “ACINIZA ORTAĞIZ”

GÜRKAN: “ACINIZA ORTAĞIZ”

 

 Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İstanbul Beşiktaş’ta gerçekleşen hain saldırı sonucu şehit düşen polis memurları için, Edirne İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan’a taziye ziyaretinde bulundu.

15285004_707689699409287_5724693010913185425_nEdirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Belediye Başkan Yardımcıları Çiğdem Gegeoğlu, Selçuk Çakır, Hakan İşcan, Dr.Ertuğrul Tanrıkulu ve Hüsnü Güler ile birlikte, Edirne İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan’a taziye ziyaretinde bulunarak “Türk Polis Teşkilatı’nın her daim olduğu gibi, bundan sonra da yanındayız” dedi.

Gürkan, Türkiye’nin terör yüzünden zor günler geçirdiğini ve özellikle gerçekleştirilen son saldırıyla birlikte terörün şiddetinin daha çok arttığının ortaya konduğunu söyledi. Türk Milleti’nin birlik ve beraberliğini bozmak adına yapılan her türlü saldırıyı lanetlediklerini belirten Belediye Başkanı Gürkan, “Kahraman Türk Polislerimizin canını hiçe sayarak, can ve mal güvenliğimizi sağlarken, hain saldırı sonucunda şehit düşmesinin acısını derinden yaşıyoruz. Edirne Belediyesi olarak, Belediye Binamıza astığımız afişle herkese Türk Polisinin yanında olduğumuzu duyurmak istedik. Gün, artık birlik olma günüdür. Gün Türk Polisine, Türk askerine sahip çıkma günüdür” dedi.

Edirne İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan’da kendilerinin ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, Türk Polisi’nin dün olduğu gibi bugünde Türk Milleti’nin can ve mal güvenliğini korumak adına canını ortaya koyacağını söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL