Manşet Siyaset

Gürkan, Edirnelilerle buluşmaya devam ediyor.

Gürkan, Edirnelilerle buluşmaya devam ediyor.

Sevgi ÖZBAY/EDİRNE-Keşan Postası-

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN, Edirnelilerle buluşmaya devam ediyor..

08 03 2014 dünya kadınlar günü13 09 03 2014 binevler birinci kısım 1

Dünya Kadınlar Gününü coşkulu, güzel bir etkinlikle tüm Edirnelilerle kutladıklarını belirten Recep GÜRKAN, salonun dolup taştığı bu anlamlı toplantıda, böyle güzel bir kalabalık görünce duygulu anlar yaşadığını ifade etti.

09 03 2014 Edirne Anadolu Esnaf ve Sanatkarları Yrd. ve Dyş Derneği 09 03 2014 star cafe4

Atatürk gibi bir evladı doğuran Zübeyde anneyi rahmetle andığını ifade eden Recep GÜRKAN, Edirne’yi sevgi kenti yapmak istediklerini, kadının elinin değmediği hiçbir yerde sevgi olamayacağını bildiklerini belirterek, ancak ve ancak siz değerli kadınalar ile birlikte bu işi başarabiliriz. 30 Mart seçimlerinde yeni bir başlangıç için oy kullanacaksınız. Sizlerle çok güzel işlere, başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Belediye olarak kadınlarımıza Türkiye gezileri yaptıracaklarını ifade eden GÜRKAN, sizleri her zaman başımızın üzerinde tutacağız dedi.

 

CHP Edirne Milletvekili, Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN, Edirnelilerle buluşmaya, projelerini anlatmaya devam ettiğini ve vatandaşların sorunları kendilerinden, ilk ağızdan dinlemenin önemini vurguladı.

Mahalle gezilerine devam ettiklerini belirten Recep GÜRKAN, Sabuni, Karaağaç, Çavuşbey, İstasyon, Şükrüpaşa, Medrese Alibey, Abdurrahman, Talatpaşa, 1. Murat, Kıyık ve önceki günde Umurbey mahalle sakinleri ile ilgili birlikte olduklarını belirtti.

Edirne’ye dair sözü olan herkesi, Edirne için çalışamaya davet ettiğini belirterek, ben değil biz anlayışını getirmek için çıktığımız yolda, Demokratik, Şeffaf, Katılımcı, Hesap verebilir bir yönetim anlayışını Edirne’ye kazandıracağız. Farkımızı ortaya koyacağız. Yaşanabilir, daha zengin bir Edirne’yi hayata geçireceğimiz projelerle tüm Türkiye’ye göstereceğiz dedi.

ORC şirketinin yapmış olduğu anket sonuçlarını da değerlendiren Recep GÜRKAN, Edirne halkı her zaman aydınlıktan, dürüstlükten, doğruluktan, katılımcılıktan, kendileriyle ilgilenenden, çalışkandan, bilgiliden, koltuğuna yapışıp kalmayandan yana tavır koymuştur. Bu anket sonuçlarında Edirnelilerin %42,7 ile Cumhuriyet Halk Partisine, Recep GÜRKAN’a gösterdiği teveccühe layık olmak için mesai gözetmeksizin çalışmaya devam edeceğiz dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL