Manşet Siyaset

Gürkan, “Makama Pazartesi oturmaya gideceğim”

Gürkan, “Makama Pazartesi oturmaya gideceğim”

CHP Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, seçime günler kala Edirne Belediye’sini gezerek çalışanlarla sohbet etti. Belediye çalışanlarının desteğini arkasında gören Recep Gürkan, “Belediye’de bir tek Başkanlık makam odasına gitmedim. Pazartesi günü de oraya oturmaya gideceğim” dedi.

1474492_752079821484486_1617203948_n DSCF4387

CHP Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, seçim yarışında öne çıkan isim oldu. Her gittiği yerde vatandaşın desteğiyle karşılanan Recep Gürkan, önceki gün de Edirne Belediyesi’nin birimlerini gezerek çalışanlarla sohbet etti.

DSCF4498 DSCF4558

Yaptığı ziyarette, belediye çalışanlarının desteğini yanında hisseden CHP Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, “30 Marttan sonra hep birlikte Edirne için, hep birlikte çok güzel çalışmalara imza atacağız” dedi.

Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN, ayrıca çalışanlara hitaben yaptığı konuşmada: “Sizlerin dertlerini iyibiliyorum. Bunları hızlı bir şekilde çözeceğiz. Özellikle taşeron çalışanların maaşlarıyla ilgili sorunu kalmayacak. 30 Marttan sonra böyle sıkıntılar yaşamayacaksınız. Alın teriyle kazandığınız, hakkınız olan ücretlerinizi zamanında alacaksınız. Çocuklarınızın, evinizin rızkını kesmeye kimsenin hakkı yoktur. Edirne Belediyesinin adına leke getiren bu konuyu çözmek inşallah bizlere nasip olacak. Edirne için daha güzel, daha zengin günler çok yakında. Sizlerden 3 gün daha sabretmenizi istiyorum. Edirne halkına verdiğiniz hizmetleri aksatmayın. Bu şehrin insanlarının daha mutlu olmaları için hep birlikte daha çok çalışacağız. Her yerde söylediğimi sizlerle de paylaşmak istiyorum. Belediyemizde çalışan işçilerimizin tamamı maaşlarını almadan Belediye Başkanı Recep GÜRKAN maaşını almayacak. Hep birlikte yaşanabilir bir Edirne’yi geleceğe taşıyacağız. Belediyemiizn değerli çalışanlarına gösterdiği samimiyetten dolayı teşekkür ediyorum. Belediye’nin tüm birimlerini ziyaret ettim. Birtek Belediye Başkanlık makamına gitmedim. Oraya da 31 Mart 2014 Pazartesi günü Edirne halkına hizmet etmek için gideceğim dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL