Güncel Okuma Sayısı: 450

GÜRKAN, RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI

    Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Ramazan Bayramı’nı kutlayarak, Ramazan Bayramı’nın başta ülkemiz olmak üzere tüm insanlığına sağlık,  sevgi, barış,  kardeşlik getirmesini diledi. Belediye Başkanı Recep Gürkan, Ramazan Bayramı..

 

 

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Ramazan Bayramı’nı kutlayarak, Ramazan Bayramı’nın başta ülkemiz olmak üzere tüm insanlığına sağlık,  sevgi, barış,  kardeşlik getirmesini diledi.

Belediye Başkanı Recep Gürkan, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında şunlara yer verdi:

“Sevgili Hemşehrilerim; Değerli Edirneliler. Bildiğiniz gibi tüm dünyayı saran COVİD-19 salgını nedeniyle zor günler geçirdik. COVİD-19 tedbirleri kapsamında Ramazan Ayı boyunca sevdiklerimizle aynı sofrayı paylaşamadık. Dostlarımızla, aile büyüklerimizle aynı iftar sofrasında buluşamadık. Ama yaşadığımız tüm bu süreç dayanışma ve yardımlaşmamıza engel olamadı. Bizi biz yapan ortak değerlerimizle yardımlaşma ve dayanışmamız Ramazan Ayı’nda en üst seviyeye ulaştı. COVİD-19 salgını nedeniyle gelirinden olan yada geliri azalan vatandaşlarımıza yardım eli uzattığınız, onların kalbine dokundunuz, yaralarını sardınız.  Edirne Belediyesi olarak hizmete sunduğumuz Edirne İMECE ve Askıda Fatura uygulamamıza destek veren tüm hemşehrilerime bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.     

Sevgili Hemşehrilerim; Değerli Edirneliler; Arife Gününden, bayramın son gününe kadar 23-24-25-25 Mayıs tarihlerinde ülke genelinde sokağa çıkma yasağı uygulanacaktır. COVİD-19 tedbirleri kapsamında bu bayram sevdiklerimiz bir araya gelemeyeceğiz. Uzun süredir çocuklarını, torunlarını kucaklayamayan büyüklerimiz üzülmesin. Gelecek bayramları hep birlikte kutlayabilmek için; sizlerin ve bizlerin sağlığı için bu bayram evdeyiz. Sağlıklı günlerde tekrar buluşacak, sevdiklerimize kucak dolusu sarılacağız. Çocuklarımız yine sokaklarımızı renklendirecek.

Daha güzel ve sağlıklı yarınlarda buluşmak dileğiyle tüm Edirne Halkı’nın ve İslam Alemi’nin Ramazan Bayramanı kutluyorum. “

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL