HESABIM
Üye Ol

“GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ” Eğitim-SEN’den Şiir ve Müzik Dinletisi

“GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ”  Eğitim-SEN’den Şiir ve Müzik Dinletisi

Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-SEN) Keşan Temsilciliği bir şiir ve müzik dinletisi gerçekleştireceğini duyurdu. Eğitim-SEN Yürütme Kurulu Üyesi ve Örgütlenme Sekreteri Aydın YILDIRIM şunları dile getirdi. “Zor zamanlar geçirdiğimiz bu günlerde umudumuzu diri tutan türkülerimiz ve şiirlerimizden oluşan bir kültür-sanat etkinliği hazırladık. Keşan’ın güzide grubu Grup DÖRTYOL’un sahne alacağı gecede, Tuncay ÖZGÜCÜ, Elif CİHANGİR...

Haberin Tarihi: 8 Kasım 2018 - Okunma Sayısı:391 defa okundu.

Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-SEN) Keşan Temsilciliği bir şiir ve müzik dinletisi gerçekleştireceğini duyurdu.

Eğitim-SEN Yürütme Kurulu Üyesi ve Örgütlenme Sekreteri Aydın YILDIRIM şunları dile getirdi. “Zor zamanlar geçirdiğimiz bu günlerde umudumuzu diri tutan türkülerimiz ve şiirlerimizden oluşan bir kültür-sanat etkinliği hazırladık. Keşan’ın güzide grubu Grup DÖRTYOL’un sahne alacağı gecede, Tuncay ÖZGÜCÜ, Elif CİHANGİR ve Nazife YILMAZ gibi sanatçılarımız son derece özenle seçilen türkülerini seslendirecek. Şair Osman COŞKUN’un kendi şiirlerinden ve edebiyatımızın en müstesna eserlerinden bir seçki sunacağı geceye ZERLANİS Şiir Topluluğu da katkı sağlayacak. Gecenin her izleyenin üzerinde memnuiyet hissi bırakacağına tüm kalbimizle inanıyoruz.

Tüm öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi, velilerimizi ve Keşan halkını bu özel gecede bizimle birlikte olmaya ve sanatın birleştirici gücünü bir kez daha deneyimlemeye çağırıyoruz.

Unutulmamalı, güzel günler bize gelmez, biz onlara yürümedikçe. Gelin birlikte güneşli güzel günlere inananlar olarak bu yolda beraber yürüyelim.”

 

Etkinlik 15 Kasım tarihinde, saat 20:00’de Keşan Belediyesinin Çok Amaçlı Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı