Güncel

Haberimiz ses getirdi

Sonunda gördüler İlk olarak Şubat ayında ikinci olarak 28 Temmuz’da kullandığımız haberimiz üzerine, yan yatan tahta PTT direği ile ilgili haber üzerine yetkililer tarafından yan yatan direk yeni yerine monte..

Haberimiz ses getirdi

Sonunda gördüler

İlk olarak Şubat ayında ikinci olarak 28 Temmuz’da kullandığımız haberimiz üzerine, yan yatan tahta PTT direği ile ilgili haber üzerine yetkililer tarafından yan yatan direk yeni yerine monte edildi.

HABER MERKEZİ 24 Şubat 2023 tarihinde sitemizde yer alan  “Okurlardan Bu direğe dikkat” başlıklı haberimizde belirttiğimiz sorun sona erdi.

Haberde Büyük Cami Mahallesi İzzet Molla Sokak’ta bulunan bir tahta telefon direğinin hemen yanında bulunan beton elektrik direğine dayandığı ve yıkılması halinde çevreye zarar verebileceğini belirtmiştik.

Genel Yayın Yönetmenimiz Erdoğan Demir, 27 Temmuz’da bir kez daha bu direğin bulunduğu noktaya giderek, bu sorunun çözülüp çözülmediğini yerinde tespit etti.

Haberin 28 Temmuz tarihinde sitemizde tekrar yayınlanmasının ardından 1 Ağustos tarihi itibari ile Türk Telekom yetkililerinin haberimizi dikkate alarak yan yatan direği beton direkten ayırarak hemen yanına monte ettiği öğrenildi.

İzzet Molla Sokak Sakinleri bu sorunun çözülmesi nedeniyle başta gazetemiz olmak üzere Türk Telekom yetkililerine teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL