Güncel Siyaset

Haberlerimiz ses getirdi, Keşan Belediyesi Şehitlik Parkı için adım attı

ERDOĞAN DEMİR-  Medya Keşan Gazetesi  ve Keşan Postası ‘nda Şehitlik Anıtı’nın düzenlenmesi ve bakımının yapılması ile ilgili dile getirdiğimiz haberler en sonunda Keşan Belediyesi tarafından dikkate alındı. Keşan Belediye Başkanı Mustafa..

Haberlerimiz ses getirdi, Keşan Belediyesi Şehitlik Parkı için adım attı

ERDOĞAN DEMİR-  Medya Keşan Gazetesi  ve Keşan Postası ‘nda Şehitlik Anıtı’nın düzenlenmesi ve bakımının yapılması ile ilgili dile getirdiğimiz haberler en sonunda Keşan Belediyesi tarafından dikkate alındı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, geçtiğimiz cumartesi günü Park ve Bahçeler Müdürü Caner Serbes ve müdürlük personeli ile yaptığı görüşmede Şehitlik Parkı projesini görüştü.

Keşan Belediyesi Sosyal Medyası’ndan yapılan paylaşımda da proje ile ilgili görseller paylaşılarak, Şehitlik Parkı’nın adına yakışır bir şekilde düzenleneceği açıklandı.

Açıklamada ; “Şehitlik parkının ismine yakışır şekilde baştan sona yeniliyoruz. Yeni yüzüyle Hastane Caddesi ile bir bütün olacak!” denilerek projede yapılacaklar da şöyle açıklandı.

Yeni Şehitlik Anıtı

Oturma Alanları

Sokak Mobilyaları

Dekoratif Aydınlatmalar

Çevre Düzenlemesi

Oyun grupları ve Fitness alanı

Keşan Belediye Başkanı Mustafa HelvacıoğluHastane Caddesi’nde biten yenileme çalışmalarının ardından Şehitlik Parkımızı da daha modern ve daha gelişmiş yenilikler ile şehrimize kazandıracağız.”dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL