Belediyeler Çevre Güncel

Haluk Levent 30 Kasım’da İpsala’da

İpsala Belediyesi, İstiklal Caddesi’nde yaşanan üzücü olay nedeniyle İpsala’nın Kurtuluşu’nun 100. Yılına özel yapılması planlanan 20 Kasım Kurtuluş Bayramı Haluk Levent Konserinin ileri bir tarihe ertelendiğini duyurmuştu. İpsala Belediyesi’nden yeni..

Haluk Levent 30 Kasım’da İpsala’da

İpsala Belediyesi, İstiklal Caddesi’nde yaşanan üzücü olay nedeniyle İpsala’nın Kurtuluşu’nun 100. Yılına özel yapılması planlanan 20 Kasım Kurtuluş Bayramı Haluk Levent Konserinin ileri bir tarihe ertelendiğini duyurmuştu.

İpsala Belediyesi’nden yeni yapılan açıklamaya göre; İpsala’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yılı Haluk Levent konserinin, 30 Kasım Çarşamba Günü Saat 20.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacağı bilgisi paylaşıldı.

İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, “Taksim’de yaşanan üzücü olay nedeniyle ertelediğimiz Kurtuluşumuzun 100. Yılına özel Haluk Levent Konseri için hazır mıyız İpsala?

Serhat ilçemiz İpsala’mızın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yılını Haluk Levent konseriyle büyük bir coşku ile kutlayacağız.

30 Kasım Çarşamba Günü Saat: 20.00’da tüm hemşerilerimizi Cumhuriyet Meydanımıza davet ediyorum.” dedi.

Konserde ayrıca Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi tarafından Saros’un çevre olaylarına verdiği destek nedeniyle ve çevre duyarlılığı nedeniyle Haluk Levent’e bir Çevre Dostu olarak bir plaket de takdim edilecek. (Haber Merkezi)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL