TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 363.553
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 28.192
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 228
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.302
Kültür Sanat

Haluk Levent’ten ‘O Ses Türkiye’ Açıklaması

O Ses Türkiye için yeni sezon hazırlıklarına başlayan Acun Ilıcalı’nın jüri kadrosu Haluk Levent’e teklif götürdüğü ileri sürüldü. Levent, iddialara “Sadece arkadaşız” diyerek yanıt verdi. O Ses Türkiye için yeni..

Haluk Levent’ten ‘O Ses Türkiye’ Açıklaması

O Ses Türkiye için yeni sezon hazırlıklarına başlayan Acun Ilıcalı’nın jüri kadrosu Haluk Levent’e teklif götürdüğü ileri sürüldü. Levent, iddialara “Sadece arkadaşız” diyerek yanıt verdi.

O Ses Türkiye için yeni sezon hazırlıklarına başlayan Acun Ilıcalı’nın jüri kadrosu için AHBAP Derneği’nin kurucusu ve şarkıcı Haluk Levent’e teklif götürdüğü ileri sürüldü. Sosyal medyadan yaptığı açıklama ile 2022 yılında Türkiye’den ayrılacağını açıklayan Levent’ten ise iddialara yönelik esprili bir yanıt geldi. Haluk Levent, “Sadece arkadaşız yemin ederim” ifadelerini kullandı.

 KORONA VİRÜSÜNE YAKALANMIŞTI

Son dönemde kurucusu olduğu AHBAP Derneği’yle afet bölgelerine giden Haluk Levent, korona virüsüne yakalandığını açıklamıştı. Levent yayınladığı videosunda “Doktor iki kez aşı olduğumdan dolayı böyle sağlıklı ve hafif atlattığımı söylüyor. Ama ben neyi hafif atlatıyorum onu da bilmiyorum, dediğim gibi değişen bir şey yok. Ama yine de birkaç konserlerim var onlar ertelenecek. AHBAP faaliyetlerimiz devam ediyor. Bu şekilde ZOOM toplantılarına giriyorum keyifli keyifli” demişti.

TÜRKİYE’DEN AYRILACAK

Sanatçı geçtiğimiz gün Twitter’dan yaptığı paylaşımda Türkiye’den ayrılacağını açıklamıştı. Levent, paylaşımında “Gelecek yılın 26 Kasım günü görevi yeni arkadaşlarımızdan birisine devredip yurtdışına yerleşiyorum. AHBAP üyeliğim devam edecek. AHBAP’ta 6 yıl dolmuş olacak. Artık müzik yapmak ve kendime zaman ayırmak istiyorum. Yani 1,5 yıl daha katlanacaksınız bana” ifadelerini kullanmıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL