Güncel Spor

Hamzadere Halı Saha Turnuvası başladı…

Hamzadere Halı Saha Turnuvası başladı…

MMMBD (Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği) Keşan Şubesi ile Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) işbirliğinde düzenlenen Hamzadere Halı Saha Turnuvası, geçtiğimiz Pazartesi akşamı başlarken, turnuva maçlarından önce Keşan ve İpsala’nın kurum amirleri bir gösteri maçı yaptı.

12345645_10153868403647859_851738310498261346_n

Şapçı Halı Saha’da gerçekleştirilen turnuva öncesinde saat 19.00’da kokteyl düzenlenirken, kokteylin ardından, gösteri maçı yapıldı. 5 dakika oynanan karşılaşmanın kadrolarında, Keşan Kaymakamı Nuri Özder, İpsala Kaymakamı Eyyup Özdemir, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Yenimuhacir Belediye Başkanı Recep Ordu, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlker Erarslan, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Yüksel Alioğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, MMMBD Keşan Şubesi Başkanı Haluk Kaba, Keşan TSO ve dernek yöneticileri katıldı. Karşılaşma öncesi konuşan Kadir Mutaf, dostluk ve kurumlar arasındaki kaynaşmayı sağlamak amacıyla düzenlene Hamzadere Halı Saha Turnuvası’na katılan tüm takımlara başarılar diledi. Haluk Kaba da turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diledi ve kendilerini kırmayarak gösteri maçına katılan yöneticilere de teşekkür etti. Halı Saha İşletmecisi Göksal Fidan’ın yönettiği gösteri maçı, golsüz beraberlikle tamamlandı.

İlk karşılaşmalar oynandı

20 takımın katıldığını turnuvanın saat 20.00’de başlayan açılış karşılaşmasında ise Keşan TSO ile Kasırga takımları karşı karşıya geldi. Her iki takımdan birer oyuncunun kırmızı kartla oyun dışı kaldığı maçı Kasırga takımı 5-3 kazandı. Aynı akşam oynan diğer karşılaşmalar ve sonuçları şöyle:

MMMBD 1 – Keşan Belediyesi / Kaymakamlık: 1,

Gümrük: 7 – Adliye: 3,

DSİ: 4 – SS 25 No’lu: 5.

Turnuvada bu akşam oynanacak karşılaşmalar da şöyle:

Saat 19.00: Trakya Özel – Karagücü

Saat 20.00: Fırıncılar Odası – İpsala Esnaf

Saat 21.00: Ticaret Borsası – İpsala Öğretmenler

Saat 22.00: Basın Gücü – Karayolları

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL