Köşe Yazısı

HANGİ HAKLA POLİS HANGİ HANGİ HAKLA !!!

Vatandaş polise ne yaparsa yapsın ,vatandaş haklı daha doğrusu haklıymış gibi gösterir işimize geldiği gibi bunu süsler herkesin elinde moda olan cep telleri ile hazır şekilde muhabirliğe soyunup çekime geçen..


Vatandaş polise ne yaparsa yapsın ,vatandaş haklı daha doğrusu haklıymış gibi gösterir işimize geldiği gibi bunu süsler herkesin elinde moda olan cep telleri ile hazır şekilde muhabirliğe soyunup çekime geçen vatandaşlar !

Kimi sokağa çıkma yasağını ihlal eder , gereken yapılır polis suçlu … !

Polise küfür et , polis müdahale eder polis suçlu.. !

Ali kıran baş kesenler var polise saldırır , polis müdahale eder polis suçlu…!

Kimi Karakol amirine kürekle saldırır polis suçlu…!

Polise her şey yaparız yapabiliriz polis kim ya kim , ne hakla polis vatandaşa ceza keser , hangi hakla tutuklar , hangi hakla polis durdurup ehliyet sorar , vsr vsr vsr işimize yaramadığı zaman polis düşmanımızdır .

Polisle sorun yaşandığında polisten çok daha fazla kanun ve hak bilgilerine sahibiz , ama kanunları çiğnemeyi çok sever ve hiç birini uygulamayız , polis haksızdır polise saldırabiliriz kafa tutabiliriz sövebiliriz …. !!!

Siz kimsiniz ?? nesiniz necisiniz , kim veya ne zannediyorsunuz kendinizi… Bide övünenler var aramızda polise ben şunu bunu yaptım diye. Son zamanlarda moda oldu polise saldırmak kafa tutmak .

Çok şımarık ve saygısız millet olmuşuz kendi egolarımız tatmin oldukça tüm Türkiye şahane . Kanunlarımız Türk halkına hak vermiş meğerse yüz vermiş astarını istiyor millet..

Vatandaşın bu saygısızlığı bir çok mesleğe karşı vardır sağlık personeli , öğretmen kolluk kuvvetlerinin tümüne ve tabii ki kendi kendi aralarında mesela trafikte , herkes ‘ O ‘ yol hakkına sahiptir . Kısaca milleçce Şizofreni

Öyle tatlı kanunlarımız var ki bunun cezası bile yok varsa da çok hafif…Ahhh nerde o eski kanunlar ah nerde o eski saygılar ahhh ahhh .

Google amcaya bi sorsak , polise ve diğer mesleklere karşı olan saldırılarda hangi halk sever , insan sever hakları ile bilinen ülkelerde hangi ceza uygulanır ve polis nasıl müdahale ediyor tabiki yiyorsa bir yerleri , vatandaş nerede nasıl hareket ediyor veya davranıyor…

Ben yeter yani diyorum iyice şamar oğlanına çevirdiniz her şeyi herkes haddini bilerek yaşar konuşur ve adımını atarsa o polislerle de işiniz olmaz…Bir yerleriniz sıkıştığında imdattt polis diyorsunuz .

Neyse tmm lafı yine uzattım

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL