Bölgeden Güncel Manşet Siyaset

Hasan Akgün’den 7 saatlik denetim…

Hasan Akgün’den 7 saatlik denetim…

 

  

Uzun soluklu denetimleri ile bilinen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, geçtiğimiz Pazar günü tam 7 saatlik denetleme yaptı.

 

Pazar gününün erken saatlerinde Belediye Meclis üyeleri, müdürler ve  teknik  ekip ile  birlikte kordonboyu mevkiinden denetimlerine başlayan Başkan Akgün, Büyükçekmece Belediyesi Fen İşleri Ekibinin bölgede yapmış olduğu çalışmaları yerinde  inceleyerek, Fen İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Bayraktar’a gerekli talimatlarda bulundu. Denetleme esnasında belediye meclis üyelerinin de fikirlerini alan Başkan Akgün, sırasıyla Büyükçekmece Postabaşı, Mimaroba, Sinanoba, Muratçeşme, Güzelce, Kumburgaz ve Tepecik’te ki yapımı devam eden ve tamamlanmış çalışmaları yerinde kontrol etti. Yapılan bazı çalışmalardan memnun olmayan Başkan Akgün bu çalışmaların tekrar gözden geçirilmesini ve yeniden yapılmasını isteyerek, “Yaptığımız çalışmalara özen göstermeliyiz, halkımızın gözüne hitap etmeliyiz. Öncelikle amacımız insanlarımıza kaliteli hizmet vermektir” dedi.

Yaklaşık 7 saat süren denetimin ardından son olarak inşaatı devam eden Büyükçekmece Belediyesi yeni binasında da denetimlerde bulunan  Başkan Akgün ve belediye meclis üyeleri inşaat  yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL