HESABIM
Üye Ol

Hasan Tek, 8 Nisan’da Rotterdam Maratonu’nda 10 kilometrede şampiyonluk kovalayacak.

Hasan Tek, 8 Nisan’da Rotterdam Maratonu’nda 10 kilometrede şampiyonluk kovalayacak.

8 Nisan 2018 Pazar günü Hollanda’nın Rotterdam şehrindeki dünyanın en önemli maratonlarından biri olan Rotterdam Maratonu’na katılacak olan Hasan Tek ile Keşan Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Erdoğan Demir ve Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Bayram Ali Kalfalar, 4 Nisan 2018 Çarşamba günü basın toplantısı düzenlediler. Saat 12.15’te Keşan Atatürk Parkı’nda gerçekleşen toplantıda ilk...

Haberin Tarihi: 4 Nisan 2018 - Okunma Sayısı:811 defa okundu.

8 Nisan 2018 Pazar günü Hollanda’nın Rotterdam şehrindeki dünyanın en önemli maratonlarından biri olan Rotterdam Maratonu’na katılacak olan Hasan Tek ile Keşan Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Erdoğan Demir ve Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Bayram Ali Kalfalar, 4 Nisan 2018 Çarşamba günü basın toplantısı düzenlediler.

Saat 12.15’te Keşan Atatürk Parkı’nda gerçekleşen toplantıda ilk olarak konuşan Demir, Tek’in 8 Nisan Pazar günü Hollanda da yaşayaan Bülent Türker’in sponsorluğunda Rotterdam maratonu’na katılacağını belirterek “Hasan’ın pasaportu ve vizesi bugün kendisine ulaştı işlemleri tamamlandı. Hasan Rotterdam Maratonu’na hazır. Holllanda da yaşayan ve 3 yıldan bu yana evini Çanakkale ve Atatürk Müzesi olarak düzenleyerek halkın ziyaretine açan Bülent Türker’in sponsorluğunda Hasan Rotterdam’a gidecek. Hasan ile birlikte ben de 5 Nisan 2018 Perşembe günü saat 10.40’ta Atatürk Havalimanı’ndan Amsterdam’a gideceğiz. Buradan Hasan’a katkı veren Bülent Türker ile Akif İnan’a ve Hasan bu spora başladığı zamandan bu yana her zaman yanında olan Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Bayaram Ali Kalfalar’a da teşekkür ediyorum. Umuyorum ki Hasan bu yarışta Türkiye’yi Edirne’yi ve Keşan’ı en iyi şekilde temsil ederek dereceye girecektir. Hasan Tek 10 kilometrede 33 bin kişi ile yarışacak” dedi.

Daha sonra söz alan Kalfalar da Keşan’da atletizm kulübü olmamasının bir dezevantaj olmasını belirterek şunları söyledi. “Hasan bbütün olumsuzluklara rağmen ağabeyi Ahmet Tek’in yanında atletizme başladı ve önemli dereceler elde etti. Ahmet Tek, 1.Kademe Antrenör Belgesi aldı. Hasan’a sahip çıkan ve ona sponsor olarak Rotterdam Maratonu’na davet eden Bülent Türker bey ile her zaman sahip çıkan Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Belediye Başkanı Opr.Dr. Mehmet Özcan,Erdoğan Demir ve tüm basınımıza teşekkür ederim. Hasan’a 8 Nisan’daki Rotterdam Maratonu’nda başarılar diliyorum”.

Toplantıda son olarak konuşan Hasan Tek’te kendisine destek veren Bülent Türker, Akif İnan ve Erdoğan Demir’e teşekkür ederek, “8 Nisan Pazar günü Rotterdam Maratonu’nda en iyi sonucu almayı hedefliyorum. Türkiye’de katıldığım bir çok yarışmada dereceler aldım. Rotterdam Maratonu için çalışmalarıma son hızla devam ediyorum. 5 Nisan 2018 Perşembe günü Erdoğan Demir ile birlikte Hollanda’ya hareket edeceğiz. Pazar günü bu yarışmada Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edip şampiyon olmayı hedefliyorum. Toplam 33 bin kişi ile birlikte 10 kilometrede  yarışacağım” dedi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı