HESABIM
Üye Ol

Hasan Tek ve Bülent Türker Rotterdam Maratonu’nda ter dökecek

Hasan Tek ve Bülent Türker Rotterdam Maratonu’nda ter dökecek

Erdogan DEMiR-HOLLANDA 8 Nisan 2018 Pazar günü Hollanda’da yapılacak olan Rotterdam Maratonu’na katılacak olan Hasan Tek ve Bülent Türker, 6 Nisan 2018 Cuma günü göğüs numaralarını teslim aldı. Türker, burada yaptığı açıklamada Hasan Tek’ten başarı beklediklerini belirterek, “Bu maratonda bugüne kadar 38 yıllık tarihinde hiçbir Türk ilk 10’a giremedi. Hasan’ın bu maratonda ilk 3’e gireceğine...

Haberin Tarihi: 6 Nisan 2018 - Okunma Sayısı:868 defa okundu.

Erdogan DEMiR-HOLLANDA

8 Nisan 2018 Pazar günü Hollanda’da yapılacak olan Rotterdam Maratonu’na katılacak olan Hasan Tek ve Bülent Türker, 6 Nisan 2018 Cuma günü göğüs numaralarını teslim aldı.

Türker, burada yaptığı açıklamada Hasan Tek’ten başarı beklediklerini belirterek, “Bu maratonda bugüne kadar 38 yıllık tarihinde hiçbir Türk ilk 10’a giremedi. Hasan’ın bu maratonda ilk 3’e gireceğine yürekten inanıyorum. Hollanda’da yaşayan tüm Türkleri de pazar günkü maratonda Hasan’ı desteklemeye davet ediyorum. Ben de Hasan ile birlikte 10 kilometrede koşacağım” dedi.

Hasan Tek de kendisinin Erdoğan Demir ile birlikte Hollanda’ya geldiğini belirterek, “Burada bana destek olan basta Bülent Türker olmak üzere bana yakin ilgilerini esirgemeye tüm ağabeylerime bana verdikleri moral ve destekten dolayı teşekkür ederim. Pazar günü dereceye girerek onların bu desteğinin karşılığını vermek istiyor ve bu maratonda dereceye giren ilk Türk olarak tarihe geçmek istiyorum.” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı