HESABIM
Üye Ol

Hasan Tek’te Hedef 2020 Tokyo Olimpiyatları…

Hasan Tek’te Hedef 2020 Tokyo Olimpiyatları…

Keşanlı atlet Hasan Tek, 2020 yılında yapılacak Tokyo Olimpiyatlarında Türk Atletizm Milli Takımı’nda yer alabilmek için gerekli çalışmalarını sürüdürüyor. Atletizm Milli Takımı 2020 Aday kadrosunda olan Hasan Tek, “Türkiye’de yapılan Türkiye Şampiyonaları ve özel yarışmalara katılarak 2020 Tokyo Olimpiyatlarına katılabilmeyi hedefliyor. Bu anlamda çalışmalarıma devam ediyorum. Bana bu fırsatı veren Atletizm Federasyonumuza da teşekkür ediyorum....

Haberin Tarihi: 8 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:440 defa okundu.

Keşanlı atlet Hasan Tek, 2020 yılında yapılacak Tokyo Olimpiyatlarında Türk Atletizm Milli Takımı’nda yer alabilmek için gerekli çalışmalarını sürüdürüyor.

Atletizm Milli Takımı 2020 Aday kadrosunda olan Hasan Tek, “Türkiye’de yapılan Türkiye Şampiyonaları ve özel yarışmalara katılarak 2020 Tokyo Olimpiyatlarına katılabilmeyi hedefliyor. Bu anlamda çalışmalarıma devam ediyorum. Bana bu fırsatı veren Atletizm Federasyonumuza da teşekkür ediyorum. Ben 2020 Olimpiyat kadrosunda yer almak ve Olimpiyatlarda Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek istiyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı