HESABIM
Üye Ol

Hasan Tek’ten Kaymakam Özder ve Belediye Başkanı Özcan’a ziyaret

Hasan Tek’ten Kaymakam Özder ve Belediye Başkanı Özcan’a ziyaret

8 Nisan’da Hollanda’nın Roterdam şehrinde gerçekleşecek olan ve dünyanın en büyük maratonlarından biri olan Rotterdam Maratonu’nda 10 kilometrede koşacak olan Hasan Tek, 4 Nisan 2018 Çarşamba günü Keşan Kaymakamı Nuri Özder ve Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ı ziyaret etti. Aslen Kırklareli’nin Vize ilçesinden olan ve Hollanda’da yaşayan Kraliyet Şövalyesi Nişanı Sahibi ve Hollanda’da...

Haberin Tarihi: 4 Nisan 2018 - Okunma Sayısı:709 defa okundu.

8 Nisan’da Hollanda’nın Roterdam şehrinde gerçekleşecek olan ve dünyanın en büyük maratonlarından biri olan Rotterdam Maratonu’nda 10 kilometrede koşacak olan Hasan Tek, 4 Nisan 2018 Çarşamba günü Keşan Kaymakamı Nuri Özder ve Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ı ziyaret etti.

Aslen Kırklareli’nin Vize ilçesinden olan ve Hollanda’da yaşayan Kraliyet Şövalyesi Nişanı Sahibi ve Hollanda’da En İyi Kalpli İnsan seçilen, evini son 3 yıldan bu yana Çanakkale ve Atatürk Müzesi’ne çeviren Bülent Türker, Hasan Tek’e maratona katılması için sponsor oldu.

Tek Kaymakam Nuri Özder ile görüştü ve Hollanda da yarışacağını belirtti.

Özder, Hasan Tek’e Hollanda da ki Rotterdam Maratonu’nda da başarılar diledi.

Tek daha sonra da Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Bayram Ali Kalfalar ve Hollanda’ya birlikte gideceği Keşan Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Erdoğan Demir ile birlikte Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Özcan, Tek’e Hollanda da başarılar dileyerek “Hasan’ın orada Keşan, Edirne ve Türkiye’yi başarı ile temsil edeceğine inanıyorum.”dedi.

Tek de kendisine güvenenleri mahcup etmemeye çalışacağını belirterek “Hollanda da elimden geleni yapacağım ve şampiyonluğa kavuşmayı hedefliyorum.  Bana destek olan Bülent Türker, Akif İnan ve birlikte Hollanda yolculuğu yapacağımız Erdoğan Demir’e de teşekkür ediyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı