HESABIM
Üye Ol

HAVA KARAKAŞ VE SAKARYA BV TÜRKİYEDEKİ KONUKLARINI ONURLANDIRDI

HAVA KARAKAŞ VE SAKARYA BV TÜRKİYEDEKİ KONUKLARINI ONURLANDIRDI

Hollanda da  sosyal danışmanlık, zorg  sağlık ve organize sektöründe dev isimlerinden  Sakarya BV   kurucusu  Hava Karakaş  ile  25 kişilik çalışma gurubu ile  vatandaşlarımıza  her konuda hizmet veren yılların tecrübesi  Hava Karakaş ve ekibi Sakarya da görev yapan Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı uzmanı     Sakarya Arifiye Yetişkin Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü  Murat...

Haberin Tarihi: 10 Kasım 2018 - Okunma Sayısı:349 defa okundu.

Hollanda da  sosyal danışmanlık, zorg  sağlık ve organize sektöründe dev isimlerinden  Sakarya BV   kurucusu  Hava Karakaş  ile  25 kişilik çalışma gurubu ile  vatandaşlarımıza  her konuda hizmet veren yılların tecrübesi  Hava Karakaş ve ekibi Sakarya da görev yapan Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı uzmanı     Sakarya Arifiye Yetişkin Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü  Murat Topuz ve TRT Sanatçısı Sait Döşkaya Cumhuriyet Balosu ve 4 Altın Lale törenin de onere etti.

Bülent Türker, “Yaptıkları güzel ve sosyal çalışmalarından dolayı   her iki konuğu da 400 kişilik misafirleri önünde onurlandıran Hava Karakaş ve  ekibi  bizlere her zaman destekleyen ve  yardımcı olan Murat Topuz beyi ödüllendirmek bizler için  gurur verici.  Bizim tüm sosyal projelerimizde destek oluyor. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır.” dedi.

Sakarya firması için yaptırılan özel   plaketleri alan Murat Topuz da yaptığı açıklamada Hava hanım bizleri gururla yurtdışında temsil ediyor. Bizlere  büyük sürpriz oldu .Hem Cumhuriyet Bayramını yurt dışında kutladık,  hem muhteşem 4 Altın Lale ye gelerek  başarılı Türkleri tanıdık ve  bizlerde bu muhteşem baloda Sakarya BV nin bizleri ödüllendirmesi bizleri mutlu etti Hava hanım ve ekibine çok teşekkür ederiz ” şeklinde konuştu.

Gelen ekip  çeşitli incelemelerden sonra  4 gün kaldıkları Hollanda dan Sakarya’ya döndüler.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı