TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 302.735
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 52.676
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 248
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 32.539
Dünya Okuma Sayısı: 492

HAYIRSEVER CEM DAL VE BÜLENT TÜRKER GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Bülent Türker‘in başlattığı “BİR İYİLİK PEŞİNDE KOŞ” kampanyasında Rotterdam’dan iş adamı ve turizmci Cem Dal  da milli takımın formasını satın alarak Bülent Türker’in  çocuklar gülsün sokak hayvanlarına can olalım  İYİLİK..

HAYIRSEVER CEM DAL VE BÜLENT TÜRKER GÖNÜLLERİ FETHETTİ
Bülent Türker‘in başlattığı “BİR İYİLİK PEŞİNDE KOŞ” kampanyasında Rotterdam’dan iş adamı ve turizmci Cem Dal  da milli takımın formasını satın alarak Bülent Türker’in  çocuklar gülsün sokak hayvanlarına can olalım  İYİLİK PEŞİNE KOŞ projesinde gönülleri fethettiler.
Turizmci Cem Dal yaptığı açıklamada “Bu pandemi döneminde bizler çok iş yapamadık herkes gibi sıkıntılar yaşıyoruz. İşler yüzde 70 oranında düştü.Bu kampanyayı görünce Bülent Türker in kolleksiyonlarını sattığını öğrenince bende çocuklara destek olmak istedim ve bir forma satın aldım. Çok mutluyum . Bir çok çocuğa  can kattığımız  için memnun ve mutluyum.Enez’de bir çok çocuk bizim sayemizde hayat buldu. Sokak hayvanalı ölmekten kurtuldu.
Bülent Türker ise “30 yıldır biriktirdiğim futbolcuimzalı formaları ile yağlı boya tabloları ve çanakkale orjinal fazla objelerimi satarak sokaklardaki canları ve Türkiye’nin bir çok yerinde çocuklara mont ve bot alarak mutlu ettik. Bunu her gün yapıyoruz.  Enez de de çocuklar güldü.Teşekkür ederim.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL