TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.254
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.874
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.883
Belediyeler Siyaset
 • Okuma Sayısı: 149

 • Helvacıoğlu, 1 haftalık belediye faaliyetlerini anlattı

  Mustafa Helvacıoğlu: “Keşan’a yakışır meydan için proje çalışmaları başladı” Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, belediye olarak 18-24 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleştirdikleri faaliyeteler hakkında bilgi verdi. “Keşan’ı bir uçtan bir..

  Helvacıoğlu, 1 haftalık belediye faaliyetlerini anlattı

  Mustafa Helvacıoğlu: “Keşan’a yakışır meydan için proje çalışmaları başladı”

  Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, belediye olarak 18-24 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleştirdikleri faaliyeteler hakkında bilgi verdi.

  “Keşan’ı bir uçtan bir uca 5 kilometrelik asfalt ile kaplıyoruz”

  Keşan Belediyesi’nin, Cumhuriyet’in 98. yılında, yeniliklerle, rekorlarla, Keşan’a yakışır yatırım ve projelerle ara vermeden çalıştığını belirten Helvacıoğlu, “Üzerinde durduğumuz istihdam çalışmaları kapsamında, iş arayanlarla işverenleri buluşturacak Keşan Belediyesi İstihdam Ofisi kuruldu. Hayırlı olsun Keşan. Bu arada Global Bilgi ile belediyemiz işbirliğinde sunulan yeni istihdam olanakları da Keşanlıları bekliyor. Gece gündüz çalışıyoruz, Paşayiğit ve Millet Caddelerimizden, Rasim Ergene ve Necati İşcan Caddelerimize yollarımızı asfaltla buluşturuyoruz. Keşan’ı bir uçtan bir uca 5 kilometrelik asfalt ile kaplıyoruz.  Çünkü Keşan’a bu yakışır. Sosyal yardımdan ulaşıma, spordan sanata her alanda kullanılacak Keşan Kart uygulaması için ilk adımı attık. Başlatılan bu projeyle büyük kolaylık yakında Keşan’da. İspat Cami Mahalle sakinlerimiz, modern muhtarlık binanızı güle güle kullanın. Keşan Belediyesi olarak en kısa sürede tüm mahallerimizi muhteşem muhtarlık binalarıyla buluşturacak olmanın heyecanı içindeyiz.” dedi.

                  “Cumhuriyetimizin 100. yılına ve Keşan’ımıza yakışır meydanımız için çalışmalar başladı”

  Keşan Belediyesi’nin desteklediği kadın kooperatiflerinin, yöresel ürünlerini Antalya Yörex Fuarı’nda tanıttıklarını ifade eden Mustafa Helvacıoğlu, “TOBB Başkanımızdan ürünlerimize tam not ve destek sözü aldık, ziyaretçilerden takdir topladık. Geçen hafta Cumhuriyetimizin 100. yılına ve Keşan’ımıza yakışır meydanımız için çalışmalar başladı. Sanayi ve Amel Baba Parklarımız hizmete geçmesine ise az gün kaldı. Geçen 7 günde Yenimescit Mahallemizde sorunlara el atarken, üniversite öğrencilerimizle windsurf eğitiminde elele verdik. Dünya Gazeteciler Gününde Keşanlı Gazetecilerimizle, Muhtarlar Gününde muhtarlarımızla buluştuk. Gazetecilerimizin ve muhtarlarımızın günlerini bir kez daha kutluyor, galibiyeti nedeniyle Keşan Veteranlar takımımızı ve namağlup Keşan Genç Ordu Futbol Kulübümüzü tebrik ediyoruz. Geçen hafta da cenazelerden doğumlara, düğünlerden açılışlara Keşanlılarla olduk. Belediye Bandomuzla Okullarımızda, Milletvekilimiz Fatma Aksal ile Hastanemizdeydi. STK yöneticileri ve site sakinleriyle, parti yöneticileri ve üniversite öğrencileri ile Keşan için buluştuk. Dünyaya gelen bebeklerimizden, okula giden çocuklarımıza her yaştan ve her kesimden vatandaşlarla gönül köprüleri kuran kuruyor ve Keşanlılarla birlikte olmaktan ve hizmet etmekten geri durmuyoruz.  Cumhuriyete yakışır Keşan için çalışıyor, Keşanlıların ve milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.”

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL