TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 363.553
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 28.192
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 228
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.302
Güncel

Helvacıoğlu, Dünya Çiftçi Kadınlar Günü’nü kutladı

Haber: Mürşide M. AYDEMİR Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 14 Ekim 2021 Perşembe günü yaptığı açıklamada, “Dünya Çiftçi Kadınlar Günü”nü kutladı. Yaşanan pandeminin tarımsal üretim ve gıda arzı güvenliğinin öncelik..

Helvacıoğlu, Dünya Çiftçi Kadınlar Günü’nü kutladı

Haber: Mürşide M. AYDEMİR

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 14 Ekim 2021 Perşembe günü yaptığı açıklamada, “Dünya Çiftçi Kadınlar Günü”nü kutladı.

Yaşanan pandeminin tarımsal üretim ve gıda arzı güvenliğinin öncelik olduğunu gösterdiğini belirten Helvacıoğlu, “Kırsalın yok olması, üretimin yok olması demektir. Kadınlar ise bu üretim sahasının ve kırsal ekonominin omurgasıdır. Tarımsal işgücü bugün değerli kadınlarımızın elinde bereketlenmekte, geleceğimize umut olmaktadır. Tarımsal üretimin her aşamasında, ülke kalkınmasında ve refahında, ekonominin büyümesinde emeği ve alın teri olan, her mevsimde çalışmayı ve üretmeyi kendine görev sayan Kadın çiftçilerimize minnettarız. Tarlasında, bahçesinde ve daha nice yerlerde gece gündüz demeden emek vererek ailesine ve ülkemize üretimle destek veren, elinin değdiği her şeyi güzelleştiren ve kıymetlendiren Keşanlı çiftçi kadınlarımız olmak üzere tüm kadın çiftçilerimizin gününü tebrik eder, sağlık, mutluluk ve bereket dilerim.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL