Güncel Manşet Okuma Sayısı: 47

Helvacıoğlu, “Sorumluluğumuz Daha da Arttı”

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (Keşan TSO)’nın 4 Mayıs 2013 tarihinde yapılan genel kurulunun ardından, 11 Mayıs Cumartesi günü yapılan görev dağılımı seçiminde, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden Mustafa..

Helvacıoğlu, “Sorumluluğumuz Daha da Arttı”

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (Keşan TSO)’nın 4 Mayıs 2013 tarihinde yapılan genel kurulunun ardından, 11 Mayıs Cumartesi günü yapılan görev dağılımı seçiminde, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden Mustafa Helvacıoğlu seçildi.

IMG_0650

Keşan TSO Meclis Toplantı Salonu’nda yapılan ve saat 10.00’da başlayan seçimde, Enezli Meclis Üyesi Sedat Uzun’un mazeretli olmasından dolayı, 30 meclis üyesinden 29’u oy kullandı.

Keşan İlçe Seçim Kurulu Müdürü Sevil Dal gözetiminde yapılan seçimde,  Keşan TSO’nun Yönetim Kurulu asil ve yedek üyeleri, meclis başkanı, başkan yardımcısı ve katip üyesi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) genel kurulu asil ve yedek delegeleri, disiplin kurulu asil ve yedek üyeleri, çeşitli işlerden sorumlu meclis üyeleri ve komite üyelerin seçildi.

Tüm gruplarda tek liste ile yapılan seçimlerde, 29 oyun tamamı geçerli sayıldı.

Keşan TSO Meclis Başkanlığına Yüksel Alioğlu, Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden Mustafa Helvacıoğlu seçildi.

Keşan TSO’nun yaşça en büyük üyeleri olan Sebahattin Karlıdağ ve Yüksel Alioğlu, Keşan TSO meclisinde görev alan bayan üyeler Sevtap Engin ve Necla Dev’e; Helvacıoğlu da, Keşan TSO’nun bayan personellerine çiçek vererek Anneler Günü’nü kutladı.

Seçimin tamamlanmasından sonra açıklamada bulunan Keşan TSO Meclis Başkanı Yüksel Alioğlu, “Sonuçlar hepimize hayırlı uğurlu olsun. Keşan TSO’nun yeni yönetimi ile en iyisini yapabilmek için uğraşacağız” dedi.

Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da şunları söyledi: “Yeni dönemimiz hepimize hayırlı olsun. Yeni dönemde Bölgemize ve çevremize daha faydalı olacağımıza sizlerin huzurunda söz veriyoruz. Bu anlamda 55. yılımızda kurulan yeni yönetim ve meclisimiz daha dinamik bir yapıda olacaktır. Birlik ve beraberliğimizi koruyarak yeni dönemde projelerimiz olacak. Bu projeleri de ilk meclis toplantımızda sizlerle paylaşacağız. Tek liste ile yaptığımız bu seçimlerde sorumluluğumuz daha da arttı. Çünkü rekabetimiz yok psikolojisi daha da çok çalışmamıza neden olacaktır. Biz dayanışma ve birlik beraberlik içerisinde rekabet içinde bu seçime geldik. Bütün rekabetçileri kucaklayarak rekabirlik içinde bir liste oluşturduk. Biz yine rekabirlik gücü ile geldik ve bunun da bilincindeyiz.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL