Çevre Güncel Yaşam

Helvacıoğlu’na videolu cevap

Taş Ocağı’ndaki çalışmalar görüntülendi 7 Mayıs 2022 Cumartesi günü saat 13.00’de Kent Konseyi ile çevreci bir grup ve mahalle sakinlerinin katıldığı taş ocağı eyleminde taş ocağının bayram sonrası faaliyetlerine Keşan..

Taş Ocağı’ndaki çalışmalar görüntülendi

7 Mayıs 2022 Cumartesi günü saat 13.00’de Kent Konseyi ile çevreci bir grup ve mahalle sakinlerinin katıldığı taş ocağı eyleminde taş ocağının bayram sonrası faaliyetlerine Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun açıklaması ile bayramdan sonra son verileceği açıklanmasına rağmen, bugün taş ocağında başka bir noktada çalışmaların başlandığı belirtildi.

Bu açıklamanın ardından saat 18.30’da saat 13.00’te yapılan eylemin olduğu noktada değil de daha önce çalışmaların yürütüldüğü alanda bir basın açıklaması yapan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun burada çalışmalar sona ermiştir açıklaması kafaları karıştırdı.

Helvacıoğlu’nun açıklamasının ardından Kent Konseyi tarafından basın mensuplarına gönderilen videoda sabah saat 11.30 sıralarında başka bir noktada yapılan çalışmaların videosu yayınlanarak,  “Bu görüntülerin yorumunu sayın başkan ve videoyu izleyen vatandaşlarımıza bırakıyoruz” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL