Hemşirelerden Özcan’a ziyaret

kesanpostasi

                 

12-18 Mayıs Hemşireler Haftası nedeniyle Keşandaki hemşireler,12 Mayıs 2015 Salı günü Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.

20150512_102211

Saat 10.30 sıralarında başlayan ziyarete Keşan Devlet Hastanesi ile Özel Keşan Hastanesi’nden bir grup hemşire katıldı.

20150512_102226

Özcan, kendisini ziyaret eden hemşirelere teşekkür ederek, “Hemşirelerimizin hemşireler haftasını kutluyorum. Hemşireler  gerçekten hekimlerin en büyük yardımcısıdır. Hemşireler 21 yıl boyunca icra ettiğim doktorluk mesleğimin en büyük yardımcısıdır. Bir doktor olarak bu mesleğin önemini çok iyi bilen birisiyim. Bir hasta servise çıktıktan sonra onun başında 24 saat bekleyen hemşirelerdir. Hastanın başında bazen doktor yokken bile başarılı bir hemşire gerekli müdahaleyi en iyi şekilde uygulayabilir. Günün bilimsel ve teknolojik imkanları çok değişti bu mesleğin de sorumlu olduğu alanlar çok genişledi. Mesleğinizi severek yaparsanız başarılı olursunuz. Özellikle mesleğe yeni başlayanlara söylüyorum; mesleğinizi mutlaka sevin. Bu duygularla hepinizin Hemşireler Haftası’nı kutluyorum.” dedi.

Hemşireler de geçmişte kendileri ile birlikte mesai yapan Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’a görevinde başarılar diledi ve hafta nedeniyle bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini belirtti.

0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

ADD'nin yeni yönetiminden Dınkırcı'ya ziyaret

12 Mayıs 2015 günü saat 10.00’ da  Keşan […]